Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sok autós miért érzi szükséges...

Sok autós miért érzi szükségesnek, hogy követési távolságot nem betartva jöjjön mögöttem?

Figyelt kérdés
És nem arról van szó, hogy lassan megyek, 5-10 km/órával még így is megszoktam haladni a sebességhatárt, ezért nem értem miért kell 1 max 2 m-el mögöttem jönni. (Ha van lehetőség és gyorsabban jön valaki természetesen lehúzódok, nem erről van szó, de 1 sávos utakon ez viszonylag nehéz.)
2021. jún. 2. 11:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11%

Gondolom azért mennek a seggedben, mert gyerekkorukban az ő seggükben volt az alkoholista apjuk, mivel folyton verték őket. Most visszaadják végre. Okozz nekik örömet azzal, hogy látványosan zavar ez téged.

Így ők elérik a céljukat, hogy végre ők domináltak. A te napod is jó lesz, mivel örömet okoztál valakinek.

2021. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%
10 Magyar utakon simán jó stratégia.
2021. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%

Vegyél drágább autót és nagyban megszűnik ez a jelenség... Amikor Suzukim volt, 55-el mentem belterületen (gps szerint), rendszeresen próbáltak tólni, amióta prémiumom van, pontosan 50-et megyek és havontha, ha 1 ilyen van, akkor sokat mondok.

Gondolom ez is az erőseb kutya bszik elv miatt van így...

2021. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%
Sokszor teljesen normális az a távolság, csak vannak nagyon félős emberek, hogy jajjj, 1 méterre van egy másik közlekedő a hátamnál, jajj milesz...
2021. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
14....dehogy az.
2021. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
tegnap jött belèm egy nő.... megáltam a pirosnál. kèrdezem hogy ez hogy sikerült? mondta hogy hirtelen fèkeztem, ès hogy mèg átfèrtem volna rajta... na mostan a lámpa annyira piros volt hogy már álltak a lámpánál előttem... sajna ő is tört....
2021. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
(aki előttem állt a pirosnál)
2021. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, te csak előre nézz és ő majd figyel megint előre.
2021. jún. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Ne törődj vele, te csak előre nézz és ő majd figyel megint előre."


Ezt mondd annak a nőnek aki 2 hete belémjött, mert 3 méterre jött mögöttem a főúton. Kiszaladt elém egy nyúl, fékeztem, de még nem is akkorát, ő meg bumm. Persze ő kihívta a rendőröket, mert szerinte én voltam a hibás hogy fékeztem előtte, a rendőrök meg is bírságolták még pluszba.

2021. jún. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 Kíváncsi lennék az ilyennek mi jár a fejében. De nézd a jó oldalát, fel lesz újítva a kocsid + kártérítés, jóvátétel, sérelemdíj, miegymás.
2021. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!