Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sokszor leszólítanak rossz...

Sokszor leszólítanak rossz alakok az utcán; mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal egy szép környéken vettünk ki egy lakást, jó környéknek tűnt, de sok rossz arc sétálgat arra. Amikor párommal vagyok, szinte sose szólitanak le, amikor igen, akkor is simán le tudjuk rázni őket, szóval ő nem is hisz nekem. Amikor egyedül vagyok, folyton azt kérdezgetik van-e pasim, mondják hogy szexeljek velük, adjak pénzt, hány óra van. Biztos ismerős Nektek is. Ma loholnom is kellett, hogy befejezzék az udvarlást, és már a hócipőm is tele. Van valami tippetek, hogy mit lehet ilyenkor csinálni? Többnyire átmegyek az utca másik oldalára, vagy sietve sétálok át azon a környéken. De nagyon parázok, hogy egyszer valami bajom esik...

2021. máj. 25. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Röhögd ki és küldd el a kûrva anyjába.
2021. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Legyen nálad paprika spray és gyakoroljad a használatát.

Próbáld kerülni azt a környéket, ha jön szembe kétes alak, menj a túloldalra.

2021. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Javaslom valami önvédelmi sport űzését, akár ilyen X alkalmas tanfolyamokon is. Ad egyfajta önbizalmat, ami kifelé is látszódik (nem tűnsz majd "prédának") aztán ha úgy alakul, megtudod védeni is magadat.


Paprikaspray is jó ötlet, de vegyél többet, gyakorold a használatát, hogy megtapasztald a lőtávolságát.

2021. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
2021. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Melyik környék ez egész pontosan?


Ha megállít és pénzt kér: nem hordok magamnál készpénzt.

Nem dohányzok.

Ha időt kérdez az órádon nézd meg.

A testtartásod egyenes legyen, válladat húzd hátra és egyenesen előre nézz, így határozottságot és magabiztosságot sugallsz. Szerezz be egy paprikasprét, és ahogy más is írta, ahol veszed kérd meg hogy magyarázzák el hogy kell használni. Ázsia centerben van egy jó önvédelmis bolt.

A legfontosabb, hogy határozott legyél! Vegyél egy pár kravmaga órát!

2021. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kecskemét belváros környéke. Három perc sétányira a Rendőr főkapitányságtól. A határozottság bevált. Szereztem spray-t is, de még nem kellett használnom szerencsére, odáig nem fajultak a dolgok. Sajnos kerülni nem tudom őket, mert kilépek a házból egyből beléjük botlok. De már megszoktam.
2022. febr. 4. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!