Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol kössek kötelező biztosítást?

Hol kössek kötelező biztosítást?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Első autómat vettem meg. Azt sem tudom merre vagyok arccal. Próbáltam a netrisken nézelődni de annyi hülyeséget írnak bele felét nem is értem és inkább bemegyek valamelyik biztosítóhoz személyesen és majd ott biztos tudnak segíteni abban amit nem értek. Annyi kérdésem lenne hogy szerintetek melyik a legolcsóbb ahova mehetnék úgy alapjáraton? Illetve most a vírus miatt van személyes ügyfélfogadás? Hatvanban lakom szóval olyan lenne a legjobb aminek van itt helye. Köszi előre is.
2021. máj. 3. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Az, hogy melyik a legolcsóbb, rengeteg dolgotól függ, többet is meg kell hallgatni ahhoz, hogy kiderüljön.
2021. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Nem tudom mit nem lehet kitölteni egy netriskes adatlapon....a sajat adataidat csak tudod,ha meg az autoval kapcsolatban nem tiszta valami minden benne van a forgalmi engedélyben.......hidd el nem kell 3 diploma egy online kalkulátorhoz!
2021. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit nem tudsz róla ott a forgalmi és Google. A legjobb ajánlatot a Netrisken fogod kapni. Nem nehéz azt kitölteni, csak sok idő, azt elismerem, de megéri.
2021. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol legolcsóbb, rendes biztosító és normális az ügyintézés pl online.
2021. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha van lakás biztosításod, akkor hívjad fel őket, hátha tudnak valami extra kedvezményt adni miatta
2021. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ezek a biztosítási alkuszok, netrisk, clb stb. Kiválasztod a neked szimpatikus alkuszt. Kitöltesz egy adatlapot, ahol baromi sok adatot meg kell majd adnod. A végén pedig az online alkusz ki fog neked dobni egy csomó ajánlatot. Ezek közül nem érdemes válogatni, amelyik a legolcsóbb, oda kösd meg a biztosításodat.
2021. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megcsináltam közben. Elég sok adat, remélem semmit nem írtam de sikerült megkötni. Kezdő jogsis vagyok, K&H lett belőle. 40 000 mennyire magas ár szerintetek? A többi mind 60 körül volt.
2021. máj. 3. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ár.
2021. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Budapesten egy kezdő jogsisnak, fiatalon ritkán van 100 alatt. Gondolom vidéki kistelepülés, vagy nagyon kicsi autó.
2021. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!