Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem nekem való a közlekedés?...

Nem nekem való a közlekedés? Hagyjak fel vele?

Figyelt kérdés

Este mentem a városba, belső sávba kb. 40-el , az út vizes volt meg 22:00.. jobbról meg a zebrán állt egy fekete ruhás gyalogos, én meg nem álltam meg, mert nem vettem észre.. csináltassak jobb szemüveget? Hagyjam a francba a vezetést? Ti szoktátok látni a sötétben a sötét ruhás gyalogosokat kivilágítatlan zebrán?


Ott volt 20 méterre a rendőr, annyira még nem féltem, hogy megállít.. este mindig lassan megyek a belső sávba.. igen, undorító vagyok, és máglyán kéne elégjek mert nem húzódok ki jobbra, viszont ha az a srác kifutott volna jobbról észreveszem 40-nél akkor talán kevesebb az esélye, hogy elüssem vagy kisebb sérüléseket szenvedjen..

Hogyan látnak azok akik ilyenkor este tolják neki 150km/h-val pl. országúton városba meg fele annyival mennek?


Úgy félek, hogy elütök valakit, most mennék áruterítőnek kamionra.. éjszakai melóra.. így merjek?


2021. ápr. 26. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem való neked a vezetés, de nem a látásod miatt, hanem mert kórosan paranoiás vagy.
2021. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért vagyok paraizés.. bocs, aláhúzza , nem tudom leírni. Miért? Te nem félsz, hogy elütsz valakit? Nézek ilyen gyalogos baleseteket, szegények, még ha barmok is, nem ezt érdemlik, nameghát, elveszik a jogsim ha zebrán ütöm el.
2021. ápr. 26. 22:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek mindig előfordulnak. Ki kell tudni védeni. pl. ha lelép eléd, akkor tudnod kell reagálni. Mit csinálnál egy fekete ruhában lakott területen kívül, jobb oldalon közlekedő gyalogossal, amikor esélyed sincs látni, mert jönnek szemből és nem tudsz refizni. Ez ilyen. Én is magamra vettem az elején a hibáimat az elején, de egy idő után már megszokod, hogy jó most nem láttam, de ki tudtam volna védeni, ha baj van? Igen. Tanulj belőle és figyelj jobban máskor, ennyi a recept. Amúgy meg lakott területen haladsz a belső sávban, ha nincs mögötted gyorsabb autó(akit feltartanál), vagy tele van a külső sáv.
2021. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 a vezetés veszélyes üzem, számolni kell ilyen dolgokkal, mert tele van az út idiótákkal(gyalogosok is). Figyelj jobban, add meg az elsőbbséget és kész. Ha nem látod, megvárja míg elmész és mehetsz. Kötelessége meggyőződni az áthaladás veszélytelenségéről. (Persze ez nem azt jelenti, hogy ne engedjük el a gyalogosokat, előnyük van a zebrán)
2021. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De igen, rettegek tőle hogy elütök valakit, ha valaki meghalna emiatt, lehet teljesen felhagynék a vezetéssel, gondolkoztam már ezen. Pedig most évi 80 ezreket megyek. De állandóan attól félni, hogy jajj, nem vettem észre sötétben egy fekete kabátos gyalogost, ezt így nem lehet. Ez mindennapi dolog.
2021. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

sokan vagyunk így, hogy későn veszünk észre feketeruhás gyalogost, pláne esőben.

E miatt ne add fel, mert van ettől sokkal rosszabb. Amikor segítő nélkül tolatsz, és valaki a hátad mögött pocsolyarészegen hugyozik..meg még néhány fínomság.


Az a helyzet, hogy másokkal ellentétben én azt vallom, hogy a balesetmentes vezetéshez főleg szerencse kell.

2021. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Na, ez a kattant is visszajott... hianyoztal pajtas mint uveges totnak a hanyatteses.


Hagyd a vezetest, mert eleg egy kis hiba es megolsz valakit es akkor felakasztanak, a csaladod elete vegeig szegyenben, kitaszitottsagbam fog elni.


Vagy szedd rendesen a gyogyszereidet es akkor nem leszel ebren ilyen keson hogy f*szsagokon porogjon az agyad.

2021. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, visszajöttem. Kiengedtek Lipót-mezőről. :D valakivel keversz, vagy nem? Esetleg skizofrén lennék és másik személyiségem is ide ír? Ahb, de paranormális. xD
2021. ápr. 26. 23:20
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Hülyeséget hülyeségre halmozol. Tényleg nem kellene vezetni amíg nem teszed rendbe fejben a dolgokat és nem nézeted meg a szemed
2021. ápr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Megint egy unatkozó kisiskolás, f..sz kivan már velük.
2021. ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!