Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Illet volna ilyen esetben...

Illet volna ilyen esetben szólni a tulajdonosnak?

Figyelt kérdés

Ma történt az eset egy szupermarket parkolójában.


Leparkoltam egy fehér gépjármű mellé szépen, szabályosan, kellő oldaltávolság megtartásával, ahogy az elő van írva. Azonban amikor kiszálltam a kocsiból nem zártam be az ajtót azonnal mert visszanyúltam a telefonomért és eközben jött egy viharos széllökés és neki vágta egy kicsit a kocsi ajtómat a mellettem állónak.

Megvizsgáltam ezután az ajtót és mivel sérülést nem véltem felfedezni rajta és a tulaj se volt a közelben így lezártam a kocsit és mentem a dolgomra.


Igazából nem régóta van jogsim és nekem meg úgy tanították az autós suliba, hogy csak abban az esetben kell belőle "felhajtást" csinálni ha történt anyagi kár. Megnéztem többször is alaposan de még csak egy minimális festék leverődés/horpadás sem volt ezért mentem el.


Helyesen cselekedtem vagy azért illett volna szólni a tulajának, hogy sajnálom a történteket és legyen szíves nézzen rá az ajtóra ő is?



2021. ápr. 13. 15:28
1 2
 11/11 Gáz-szerelő Zoli válasza:
69%
3# Gerinctelen, jellemtelen megoldásnak tartom! (véletlenül az ideg miatt pozitívan pontoztalak sajnos.)
2021. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!