Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha tankolón nem lehet cigizni,...

Ha tankolón nem lehet cigizni, mert tűzveszélyes, akkor mi van az olyan kocsikkal, amelyek visszadurognak meg lángot puffognak ki? Az olyanoknak be szabad hajtani vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 02:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Milyen tájszólás ez a "tankoló"? Az ország civilizált részein én még ezt nem hallottam.
2021. ápr. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Mi a tököm az a "tankoló"? Benzinkútnak hívják.
2021. ápr. 12. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan járművekkel közlekedni sem szabad.
2021. ápr. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Igen azokkal be lehet hajtani, ugyanis az autók nem cigiznek.
2021. ápr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Tankolóban nem szippantózunk mert bummolódhat.
2021. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kb. bármilyen benzinessel el lehet játszani, valami gyökérséget kell csinálni hozzá (menet közben újra ráindítanak vagy mi). Tehát amikor bemennek a kútra, nem fog durrogni.
2021. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem téged kérdező nem fenyeget ez a veszély, mert a jogsi 8 általánoshoz van kötve.
2021. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nektek mi a f@sz bajotok van? De komolyan. Úr Isten, le mertem írni azt hogy tankoló. WOW. Feltettem egy kérdést, ti meg mint a rigolyás 50 éves magyar tanárok osztjátok az észt. Egy kérdést tettem fel, erre való az oldal. Nem kritika magazin.
2021. ápr. 13. 00:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#8: Ez nem rigolyásság kérdése, egyszerűen csak elvárható lenne, hogy egy értelmes magyar mondatot meg tudj fogalmazni. Ez valóban nem kritika magazin (Ez sem túl értelmes kifejezés egyébként, de mindegy.), viszont nem is a fogyatékosok kisegítő iskolája, úgyhogy nem tudom mit keresel itt.
2021. ápr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"a rigolyás 50 éves magyar tanárok osztjátok az észt."


Honnan tudod h nem vagyok egy ötvenéves magyartanár, kistatyó? ;)

Egyébként most már tényleg érdekel, mint honismereti-tájnyelvi érdekesség, h melyik vidéken mondják a benzinkutat tankolónak.


Egyébként a kérdésedre e rövid válasz: TERMÉSZETESEN (ahogyan az fagypont fölötti IQ-val könnyen belátható) minden nyílt lánggal járó tevékenység tilos a benzintyúkon. Meglepő módon éppen ezért van oda ravaszul kiírva, hogy dohányzás és nyílt láng használata tilos. Érted?

Tehát ha mondjuk te például jobb híján úgy akarnád bizonyítani hogy lángelme vagy, hogy felgyújtod a hajadat, akkor azt a benzink... a TANKOLÓ helyett leszel szíves máshol megtenni.

2021. ápr. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!