Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akiknek fekete a hátsó lámpáju...

Akiknek fekete a hátsó lámpájuk a kocsin azok valami szekta tagok?

Figyelt kérdés

Lehet törlitek, jelentitek vagy mit tudom én, de én azt vettem észre, hogy ha fekete a hátsó lámpája egyre több autósnak, nem lehet látni, hogy fékez, majdnem belementem, se az index se a féklámpa nem világított amikor már szinte hozzáért a lökhárítóm akkor láttam, hogy "jé balra akar menni és még indexelt is, én vaksi maki, milyen butus vagyok " -mondtam


Ilyen szekta ez, hogy bevonzzák a bajt? Nem akarok elítélni senkit, tényleg szép volt így közelről is látni, egy élmény, de mi a cél?


2021. ápr. 8. 12:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: Azt állítod, hogy megszokott látvány ez. Ehhez képest azt állítod, hogy sajnálod, hogy nem tudtad felvenni. Ha annyira megszokott, akkor miért nem tudsz felvenni egy ilyen sötétített lámpás esetet? Ez eléggé ellentmondó... De várom a felvételt.
2021. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nektek nincs az, hogy ha keresel valamit akkor pont nincs meg? Na , most is így vagyok. Nálam az szokott lenni, ha van nálam gázspray akkor egy gyöker sem piszkál, ha nincs akkor első sarkon " szoszi van tesó"..
2021. ápr. 9. 19:08
 23/27 anonim ***** válasza:
63%
Biztos levenném a feketelámpásoknak a rendszámát! Régen én is kipróbáltam de beláttam, hogy nagyon nem látszik napsütésben.
2021. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
#22 Lassan már egy hét eltelt. Még mindig semmi? Azt állítottad, hogy megszokott látvány... Hát látom mennyire.
2021. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Igen, semmi, behoztak a kórházba mert 75 volt a szaturációm a covid miatt. De amúgy gondoltam rá.
2021. ápr. 13. 22:22
 26/27 anonim ***** válasza:
36%
#25: Na kezdődnek a kifogások. Koronás lettél, és a legjobb dolgod hogy gyakorin válaszolgatsz. Életszerű, tényleg az. Ha egy kicsit hihetőbb kifogást találsz ki lehet hogy még a végén valaki elhiszi.
2021. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Valóban, kifogás csak.

Semmi bajom, és otthon vagyok az ágyamba, nem egy két ágyas kórteremben nyomogatom a telefonom unalmamba ahol még tv sincs.

2021. ápr. 13. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!