Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akiknek fekete a hátsó lámpáju...

Akiknek fekete a hátsó lámpájuk a kocsin azok valami szekta tagok?

Figyelt kérdés

Lehet törlitek, jelentitek vagy mit tudom én, de én azt vettem észre, hogy ha fekete a hátsó lámpája egyre több autósnak, nem lehet látni, hogy fékez, majdnem belementem, se az index se a féklámpa nem világított amikor már szinte hozzáért a lökhárítóm akkor láttam, hogy "jé balra akar menni és még indexelt is, én vaksi maki, milyen butus vagyok " -mondtam


Ilyen szekta ez, hogy bevonzzák a bajt? Nem akarok elítélni senkit, tényleg szép volt így közelről is látni, egy élmény, de mi a cél?


2021. ápr. 8. 12:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%

#9: a felni ugyanúgy gurul attól hogy máshogy néz ki.

A lesötétített lámpa viszont illegális, és rohadtul balesetveszélyes.

2021. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

"A lesötétített lámpa viszont illegális, és rohadtul balesetveszélyes."

Normális színű és fényerejű izzóval/leddel semmivel nem balesetveszélyesebb mint a gyári. Az más kérdés hogy sok esetben a tunerjóskák a búra sötétítésénél megállnak, az izzó meg marad gyári.

2021. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
#12: igen, a lámpasötétítés a tunerjóskák szórakozasa, én még nem láttam olyat amelyiknek rendes fénye lett volna.
2021. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Ízlés kérdése az egész. Pont a Seat Leonok nagyon jól neznek így ki, egy csaj ismerősömnek van nagy felnikkel, sötétített lámpákkal. Mindenesetre szemészhez menj el azért, ha nem láttad, hogy fékez.
2021. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A lepontozóktól még mindig várom, hogy hol láttak fekete lámpát, mert úgy látom megnémultak a gomb megnyomás után. Emlékeim szerint legutoljára az 1990-es években láttam fekete lámpát egyetlen autón, se előtte, se utána nem láttam még ilyet. Én továbbra is fenn tartom, hogy a kérdésben szereplő "fekete a hátsó lámpája egyre több autósnak" állítás netto hazugság.
2021. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%

15ös

Ha kimész a karanténból az utcára, és figyeled az autokat, bárhol láthatsz.

2021. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Napi szinten vezetek, sehol nem látok ilyet.
2021. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Menj ki az M3-ra
2021. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Autópályán sem szokta látni fekete lámpákat, szóval befejezheted ezt a küldözgetést. Én nem küldelek sehová, cserébe arra utasítalak, hogy készíts egy fotót. Ugye milyen jó normális válasz helyett utasítgatni a másikat?
2021. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
De sajnálom, hogy nem a yi kamerámat használtam, egy pillanat azon lementeni dolgokat.. akkor látható lett volna amiről beszélek. Sajnálom.
2021. ápr. 9. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!