Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akiknek fekete a hátsó lámpáju...

Akiknek fekete a hátsó lámpájuk a kocsin azok valami szekta tagok?

Figyelt kérdés

Lehet törlitek, jelentitek vagy mit tudom én, de én azt vettem észre, hogy ha fekete a hátsó lámpája egyre több autósnak, nem lehet látni, hogy fékez, majdnem belementem, se az index se a féklámpa nem világított amikor már szinte hozzáért a lökhárítóm akkor láttam, hogy "jé balra akar menni és még indexelt is, én vaksi maki, milyen butus vagyok " -mondtam


Ilyen szekta ez, hogy bevonzzák a bajt? Nem akarok elítélni senkit, tényleg szép volt így közelről is látni, egy élmény, de mi a cél?


2021. ápr. 8. 12:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Igen, szektatagok, a hülyék szektája. Úgy gondolják ha valami olcsó xarnak fekete a lámpája, micsoda menő dolog.
2021. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ez egy 2.0tdi Seat Leon volt, R-es rendszámmal és ilyen menő Audi rs felnik voltak rajta konkrétan ott volt az Audi jel a felnin..
2021. ápr. 8. 12:46
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
#2 Biztos elfogyott a "tuningra" szánt pénz, párezer már nem volt Seat felnikupakokra.
2021. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 D. Brasco ***** válasza:
87%

Ez a lámpasötétítés dolog kb 10evvel ezelőtt volt nagy "divat"

Ertelme akkor sem.sok vokt,meg műszakin akkor is meg most is instant bukó,a rendőr meg a rendszámot is leveszi miatta ha olyan a kedve.....de legalább a racsés hülyegyerekek szerint menő,meg +5lovat ad!

2021. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Persze, hogy 5 lovat, de nem ad, elvesz a másiktól aki belemegy.
2021. ápr. 8. 13:35
 6/27 anonim ***** válasza:
61%
#5 de akkor ugye a hátulról jövő megtolja azt a füstölő tyúkketrecet, vagyis kijön a plusz lóerő :D
2021. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

"azt vettem észre, hogy ha fekete a hátsó lámpája egyre több autósnak, nem lehet látni, hogy fékez"


Itt a hangsúly a "ha"-n van. HA fekete... De nem az. Tehát miről is beszélünk?

2021. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

#4: "Ertelme akkor sem.sok vokt,"


Ahogy elnézem az irományodat, inkább egy magyar tankönyvnek lenne értelme.

Egyébként miért ne lenne értelme a sötétítésnek? Pont annyi az értelme, mint bármilyen más optikai tuningnak.

2021. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
18%
Egyébként annyi az értelme, hogy jól néz ki (szerintük). Ennyi erővel ne lehessen különböző felniket se kapni, legyen 3 fajta kinézetű aztán csókolom. Az is elég mindenre. Ja és az autók se legyenek különböző színűre fényezve, meg egyáltalán ne is költsünk formatervezésre, mert fölösleges.
2021. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
prolik szektája
2021. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!