Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit gondoltok erről a "celeb"...

Mit gondoltok erről a "celeb" busz előtti vészfékezőről?

Figyelt kérdés
B. Krisztián esetével kapcsolatban kinek van igaza? Én úgy tudom városban a buszt magunk elé kell engedni, de városon kívül nem. A felvételen látszott hogy meg akarta előzni a buszt, de jöttek szemből ezért visszahúzódott majd megelőzte a buszt és gyakorlatilag megállt előtte. Ilyet ki lehet magyarázni? Ki mit gondol erről?
2021. márc. 18. 14:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nyilván nem lesz semmi büntetés, max valami szimbolikus (felfüggesztett vagy pénzbüntetés). A nője a morzsika youtubeos produkciója kifejezetten szórakoztató trash vonal volt tegnap.
2021. márc. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze ahhoz, hogy a buszt ki kell-e engedni a megállóból, mert már előtte haladt addig is a busz.

Ha nem lehet előzni, akkor nem előzünk, ennyi. Ha idegesek vagyunk, beteszünk valami relaxáló zenét, és haladunk lépésben, békésen.

A busz nem gyűrte galacsinná a kocsit, csak kicsit meglökte hátulról (nem kizárt, hogy szándékosan, de ez mindegy), ennek ellenére 14 M kár keletkezett a kocsiban. Az én régi Astrámban ettől keletkezne vagy 200 E... Mennyit ér akkor a tetű kocsija? Biztos sokat járt szőlőt kapálni, abból vette.

2021. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

12es

Nem az övé az autó, persze ezt sosem fogja kimondani, de semmi sem az övé a luxuscikkek közül, amivel vagánykodik. Amúgy meg kárfelmérésnél mindig nagyon vastagon fog a toll, lehet, hogy valami komolyabb, nem látható dolog is sérült az autóban, ez nem ritka az ilyen ütközéseknél.

2021. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Már tök mindegy milyen kár keletkezett, megússza úgyis. A sofőrt hozzák ki bűnösnek.
2021. márc. 19. 15:36
 15/23 anonim ***** válasza:
A dashcam egyértelműen mutatja, ki a felelős. Közúti veszélyeztetésért remélem, leültetik. Persze, naiv sem vagyok...
2021. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Bizonyíték hiányában lezárják vagy pedig a buszsofőrt hurcolják meg.
2021. márc. 19. 15:56
 17/23 Alex Fly ***** válasza:
100%

A kérdés nem az, hogy letöltendő vagy pénzbírság...

A helyzet az, hogy teljesen mindegy, ha büntetése letöltése után ismét lehetősége lesz volán mögé ülni...

A lényeg az lenne, hogy ezek után az életben ne vezethessen többé - de erről szó sincs...

2021. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#17, mai fb posztját nézd meg mennyire magabiztos, itt a sofőr lesz meghurcolva...
2021. márc. 21. 15:09
 19/23 anonim ***** válasza:
èn most olvastam: a buszsofőr elkerülhette volna az ütközèst :(
2021. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Alex Fly ***** válasza:
100%
@19: nyilván elkerülhette volna, de ettől még az ilyen büntetőfékezés megengedhetetlen. Ha nekiállok féltéglával dobálni az embereket, nem hivatkozhatok arra, hogy félreugorhatott volna...
2021. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!