Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit gondoltok erről a "celeb"...

Mit gondoltok erről a "celeb" busz előtti vészfékezőről?

Figyelt kérdés
B. Krisztián esetével kapcsolatban kinek van igaza? Én úgy tudom városban a buszt magunk elé kell engedni, de városon kívül nem. A felvételen látszott hogy meg akarta előzni a buszt, de jöttek szemből ezért visszahúzódott majd megelőzte a buszt és gyakorlatilag megállt előtte. Ilyet ki lehet magyarázni? Ki mit gondol erről?
2021. márc. 18. 14:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz, miért kértek rá letöltendőt?
2021. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam, hogy történt valami, de eddig nem igazán érdekelt. Most rákerestem, láttam a videót, és nem is kérdés, hogy ő volt a hibás. Megérdemelné a letöltendőt.
2021. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Eddig is egy undorító alaknak gondoltam. Most még inkább.

De majd lesz egy (vagy több) sztárügyvédje, megmozgatja fideszes kapcsolatait, aztán megússza egy felfüggesztettel.

M. Richárdhoz hasonló habitus.

2021. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szerintem se lesz belőle semmi.
2021. márc. 18. 14:22
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz belőle semmi.


Láttam a videót, konkrétan megállt a busz előtt! Ezt magyarázhatja, meg gyárthatja a neje "ártatlan a férjem" videókat, attól még ez közúti veszélyeztetés marad.

2021. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Berkinek már rég a böriben kéne rohadnia egyéb maffiózó tevékenysége miatt.
2021. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A Berki egy közönséges bűnöző, aki megérdemelné a letöltendőt.
2021. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy túl sok pénzt és ismeretséget szerzett közönséges tapló ez a lény. Ennyi.
2021. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Azon, hogy ezt csinálta, nem lepődök meg egyáltalán, sőt ez az elvárásom vele szemben. A nagy hírverés, amit kapott, talán még szándékosan is van, a negatív reklám is reklám, ennek a tagnak pedig ez a célja, hogy ne teljen el úgy hét, hogy ne hozzanak le róla a nagy hírportálok is valami cikket.
2021. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

sztem pénz bírság, jogsi elveszik, és ennyivel megússza...

hozzá teszem engem nem az érdekel, hogy ki tette, lehetne egy hétköznapi ember is, én egy jó felfüggesztettet (ha nincs baleset, sérült) ha van akkor letöltendőt, károk fizetése. Én egy ideje vezetek, voltam már ideges mások miatt, de eszembe se jutott ilyent csinálni...

2021. márc. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!