Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen érzés lehet egy országo...

Milyen érzés lehet egy országosan gyűlölt és kifigurázott celeb közeli rokonának lenni?

Figyelt kérdés
Berkiről meg Mazsiról jutott eszembe, de nagyon sokakra igaz lehet még, hogy pl. unokatesóknak, féltesóknak, nagynéniknek ez vajon milyen érzés lehet? Szétsavazzák őket szinte minden platformon. Vagy érdekli őket egyáltalán?

2021. márc. 17. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sz-r😂
2021. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Szar

Nem kell cenzúrázni sem😝

2021. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Az páros rendkívül kínos. Dühítő is egyben amúgy, hogy mindent megengedhetnek maguknak. Mazsola meg szerintem sakkban van tartva, ill. Berki már az összes pénzét lehúzta róla, amivel a válásból kiszállt.
2021. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fékezésről szóló ominózus videója után dobta fel a youtube az első nyilvános szereplését Berkivel, ahol a Mokkában adott interjút, rózsaszín kötött pulcsiban, ölében a kutyával. ÉG ÉS FÖLD! Komolyan mondom. Akkor még el lehetett róla hinni, hogy egy normális cukrászdatulajdonos. Mára egy agymosott rémség!
2021. márc. 19. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nyilván nem jó. Mondjuk nem sok rokona van pl. Berkinek, én a volt feleségét és a lányát sajnálom csak, akkoriban szerintem még fele ennyi sem volt a számláján(nem pénzügyi értelemben), de Mazsi már tényleg tudta, hogy kivel áll össze. Nem jött be, kereshet másik eltartót
2021. márc. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!