Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen érzés lehet Gigi Hadid...

Milyen érzés lehet Gigi Hadid tesójának, Bella Hadidnak, hogy nem olyan szép, mint a tesója? Na és Kylie Jennernek milyen érzés lehet, hogy Kendall szebb nála?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
nem mindenki a szépségben méri magát. szerintem itt mind a 4 nő ugyanolyan szép.
2020. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha megnézed mindkettő amelyiket kiemelted hogy neked tetszik természetesebb maradt míg bella meg kylie is elég sok cuccot tolt az arcába
2020. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Pont olyan érzés lehet, mint egy átlag testvérpárnak, akiket folyamatosan véleményez a családjuk, hogy melyik a szebb. Tele lesznek komplexusokkal. Csak nekik van pénzük rendbe tetetni magukat. Úgyhogy szerintem annyira nem bánkódnak.
2020. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem mintha gigi szép lenne... ha apucinak nem lenne par milcsije dolgozhatnának a mekiben... egyébként látszik, hogy mit csináltak a csúnyább testvérek, bella is es kylie is teljesen szét van műtve. Kylienak eleve az volt a rögeszméje, hogy kim legyen belőle.
2020. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Najo.. Utolsónak üzenem h nem tudom milyen szemed van hogy nem látod milyen gyönyörű nő Gigi Hadid. Az arca akar egy hercegnonek. Ajánlom figyelmedbe ezt a videót hogy megnezd

[link]

2020. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

*akár egy hercegnőé

A történelem során sok ronda hercegnő élt, szóval ez annyira nem jó példa.:D felőlem belinkelhetsz bármilyen videót, a véleményem továbbra is ugyanaz marad, úgy néz ki, mint egy felpuffadt gonosz manó, a testvére meg egy horrorfilmben is játszhatna maszk nélkül. Ha egy átlag családba születnek közük nem lenne a modellkedeshez.

2020. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Lehet neked nem jön be az arcuk de akkor nézz rá a többi modellre... Már ne haragudj de a többi aztán tényleg nem szép... Palvin Barbi aki még szintén gyönyörű és ennyi. Nemtom nő vagy e vagy férfi de ha nő akkor azt mondom h örülnél ha felé annyira lennél szép mint Gigi vagy Bella. Ha pali vagy akkor meg valszeg meleg ezek alapján joejt:)
2020. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Kb. annyira vagy nevetséges, mint a neved kiscsillag.:D Írni és fogalmazni sem tudsz. Nagyon képben lehetsz a modellekkel, ha Palvin az egyetlen, akit fel tudsz hozni. Valóban a több ezer modell közül senki sem szép🤣 Ha nem szeretném, hogy kiderüljön, hogy neha gyakorizom, ilyenkor küldenek nagyon szívesen egy képet magamról, hogy meglásd, hogy mennyire kell irigykednem egy felpuffadt fejű manóra es egy minimum 35-nek kinéző 15 műtéten átesett horrorfilm karakterre.🤦🏼‍♀️🤣
2020. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
És azért mert rövidítem a szavakat, vagy ékezet nélkül írok valamikor mint ugyebár a normális emberek az nem azt jelenti hogy nem tudok írni vagy fogalmazni kis dragam.. ugyanis mindkettő megy:)
2020. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
57%
Kylie szebb mint Kendall. Szerintem. Gigi meg alpári..
2020. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!