Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szeretek hóba vezetni mert...

Szeretek hóba vezetni mert akkor nem kell gyorsan menni , ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés

Ilyen 60-al megyek, van, hogy 40-el faluba, nekem nagyjaból ez a második havas vezetésem az 5 év alatt, eddig vagy influenzás voltam ha esett a hó vagy nem vettem ki a kocsit a garázsból mert vittek.


Amúgy sem szeretek gyorsan menni, nekem a 90 már gyors, a 130 meg félelmetes jó úton is. Mondjuk Swiftem van, komolyabb autóba gondolom ez nem lenne. :))



2021. jan. 31. 10:27
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Hát én jó időben se megyek gyorsan.

Mondjuk én 15 km belül meg tudom oldani az életemet szerencsére. Falun belül 50 elég.. Nem sűrűn kell két helyiség között se mennem. Ha mégis, akkor megyek mondjuk 70-el,de olyan szarok az utak hogy nem is érdemes többel. Aki annyira siet az majd megelőz, hol nem fosom le...

2022. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!