Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szeretek hóba vezetni mert...

Szeretek hóba vezetni mert akkor nem kell gyorsan menni , ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés

Ilyen 60-al megyek, van, hogy 40-el faluba, nekem nagyjaból ez a második havas vezetésem az 5 év alatt, eddig vagy influenzás voltam ha esett a hó vagy nem vettem ki a kocsit a garázsból mert vittek.


Amúgy sem szeretek gyorsan menni, nekem a 90 már gyors, a 130 meg félelmetes jó úton is. Mondjuk Swiftem van, komolyabb autóba gondolom ez nem lenne. :))



2021. jan. 31. 10:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bocs
2021. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy üres Tesco-parkoló is megteszi, hogy gyakorolj. Vagy pedig majd az idő elhozza a gyakorlatot.

Én csak azt az egyet szeretem a havas utakban, hogy olyankor nincs forgalom, és elég csak magamra meg az autóra figyelni, nem a sok hülyére, akiknek fogalmuk sincs a vezetésről meg a KRESZ-ről. Beállok saját tempóra, és se én nem érek utol sok embert, se engem nem érnek utol sokan. Plusz jól is lehet látni még sötétedés után is, mert egyrészt a hó világít, másrészt meg lehet nyomni a reflektort, mert nem jönnek szembe, és persze így nem is vakítanak el. Az őzek meg szarvasok miatt jó, ha messzire látok.

2021. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hóban egész másért jó vezetni... :D
2021. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kihalt parkolóba mentem fékezgetni meg tekerni a kormányt, hát semmi értelme nem volt mert elsőkerekes. Ha meg hátsó lenne oda nem jutok el, mert dombon nem ment volna fel. :D vagy mit kell csinálni, hogy kicsit gyakoroljak?
2021. jan. 31. 22:58
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel, hagyd a francba.
2021. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Érdekel , mert találtam egy jó helyet, amit érdekes módon nem takarítanak meg nem is csúszkálnak ott.
2021. febr. 1. 06:53
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
elsőkerekessel is lehet csúszkálni, én mindig csináltam, de a mostani kocsim elektromos kézifékes, úgyhogy nincs mókázás.
2021. febr. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Kéziféket ha behúzom miközben mozog a kocsi beakad, ezért lett új nyergem és mondta a szerelő RÖGZÍTŐFÉK ha megáll akkor használjam, mert beáll.
2021. febr. 1. 07:06
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó, troll vagy, szerintem engedjük el ezt a topikot.
2021. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Szerintem a féknyergem a troll. De oké, szia.
2021. febr. 1. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!