Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aki gyorsan szeretne menni az...

Aki gyorsan szeretne menni az miért nem előz?

Figyelt kérdés
Borzasztó, amikor iszonyatos sor torlódik fel, mert az emberek többsége össze vissza kacsintgat kifelé, de nem megy. Miért nem lehet kicsit belelépni a gázba? Félünk, hogy tönkremegy az autó? Nekem csak egy ősrégi VW Golfom van, amit 5 éve használok én, de semmi baja nem lett még soha. Pedig tiprom még kettesben is, ahogy csak bírom.
2021. jan. 29. 16:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

a kérdező azzal dicsekedett, hogy tud vezetni..hááát nem tudom...

Akkor nem panaszkodna itt.

2021. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

"Mondjuk én elég sokat vezetek, így tudok is..."


Itt azért felnevettem.

2021. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Velem is előfordul, hogy tartok egy stabil 105-öt és beérek olyanokat akik 90-el mennek, de mivel gyenge az autóm így nagyon meg kell fontolni, hogy mikor kezdek előzésbe. Ezért ha 500 méteren belül jönnek szembe inkább legtöbbször a biztonságra törekszem és tartva megfelelő követési távolságot beállok 90-re, majd ha akad előttem egy hosszabb, tiszta egyenes akkor kihasználom a lehetőséget. Ha nincs akkor a legközelebbi faluban leelőzöm mikor vissza lassít 50-re.
2021. jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12 : Hadd nevessünk mi is! :) Mi a vicces?
2021. jan. 31. 13:05
 15/16 anonim ***** válasza:
64%

Mert olyanok az útviszonyok, itt most arra gondolok, hogy rövidek az egymást követő egyenes szakaszok és kevés hozzá az egyenes.

Persze ha Ferrarim lenne, vagy 3.-ba visszalökve kitaposnám a belét, akkor meg tudnám csinálni, de nem szeretek ilyesmit tenni, a Ferrari persze jöhetne (akár szembe is!!)

2021. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor esett a hó, sötét volt, hideg, az 50-es táblánál 51gyel mertem menni, ledudáltak az útról....hát bocs, de féltem a kocsit és a jogsim is


Pénteken meg villog rám a kamion a pályán, pont beértem az előttem lévőt (platós kocsi ment előttem, nem tudott volna konvojba állni), 89re lassítottam, gondolom, ez indokolta a villogást..., én mondjuk előztem volna, ha a kedves kamionos nem 1 méterrel a kocsim mögött lett volna, de mivel nem láttam miatta hátra ezért maradtam ott ahová sikerült bekeveredhek

2021. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!