Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aki gyorsan szeretne menni az...

Aki gyorsan szeretne menni az miért nem előz?

Figyelt kérdés
Borzasztó, amikor iszonyatos sor torlódik fel, mert az emberek többsége össze vissza kacsintgat kifelé, de nem megy. Miért nem lehet kicsit belelépni a gázba? Félünk, hogy tönkremegy az autó? Nekem csak egy ősrégi VW Golfom van, amit 5 éve használok én, de semmi baja nem lett még soha. Pedig tiprom még kettesben is, ahogy csak bírom.
2021. jan. 29. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
A hozzád hasonlók miatt vannak balesetek
2021. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindenkinek van erős autója, hogy könnyen előzzön, vagy jól átgondolja hol előz, mert már volt közel problémás szituban, vagy csak 10-el akar többel menni, amennyivel előzni nem lehet, és szabályt nem akar sérteni egy nagyi miatt.
2021. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1 : Inkább nem kellene félteni az autót, a Hahun másfél millióért már full extrás VW is van. Mondjuk én elég sokat vezetek, így tudok is...
2021. jan. 29. 16:35
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Mert bénák.

Én csak magamban nevetek az ilyeneken, akik belemásznak a hátsómba, emiatt nem nem látják rendesen a szembejövőket és így sorra szalasztják el az előzési lehetőségeket.

2021. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Pl. mert nem belathato az utszakasz, kanyar, rossz latasi viszonyok. Egy kamion vagy busz seggebol meg vegkepp nem latsz semmit. Ha mogotted is vannak, lehet szamolni azzal is hogy valaki mogotted is epp elozesbe kezd es utolér teged. 1.4es autoval nem fogok vaganykodni, hogy befer-e vagy sem. Gáz vagy sem, de par ilyen necces elozes utan inkabb visszafogom magam, par percen nem sok mulik.
2021. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

1. vagyok:

Volt már pár necces előzésem, nem sokon múltak. Elgondolkoztam, hogy mégis miért akartam megelőzni? Ér annyit az az 1 perc, hogy kockáztassak mindent érte? Na ugye :)

2021. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

És ha váltasz, eladod a hahun az agyontiport autódat.

Nem mondd, semmivel sem rosszabb, mintha normálisan használod, de ha gondolod, toldd meg azzal, hogy még örül is neki.

És hogy üvegen nem könyökölt ki, nem jelenti azt, hogy sose fog.

2021. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Én igazából nem teljesen értem a problémádat. Az a bajod, hogy egyesek nem a megengedett maximummal mennek, amikor minden körülmény adott (jó, belátható út, optimális időjárás stb.) vagy az, hogy miért nem száguldoznak?
2021. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Agyvérzést fogsz kapni kérdező.
2021. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, kérdezd meg magadtól ezt a kérdést.

Leírod, hogy lassan mennek egyesek, miért nem lépnek a gázra. Na itt jön a kérdésed, miért nem előzöl?

2021. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!