Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha látsz egy védát vagy egy...

Ha látsz egy védát vagy egy trafit a főúton lelassítasz 60-ra?

Figyelt kérdés
Én igen, nem szoktam figyelni a táblákat és a trafikat/védákat általában 50-60-as táblák után rakják ki, így lesatuzok, nem akarok 100 000 forintot fizetni a semmiért. Persze ahol nincs helyismeretem, másoknak meg van, ott rögtön dudálnak, de nem ér nekem 100 000 forintot más kényelme.
2020. dec. 23. 07:38
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Dr. Brassói te mindig mindenhol kötekedni jársz csak ide...
2020. dec. 23. 10:05
 12/40 anonim ***** válasza:
71%

#9


Ha először járok valamerre, akkor jobban figyelek, és nem megszokásból vezetek.


Tehát továbbra is az a válaszom, hogy ha nem volt sebességkorlátozó jelzőtábla, akkor nem lassítok.

2020. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 D. Brasco ***** válasza:
91%
Ez nem kötekedés,ez tény amit leirtam....az mar mas kerdes hogy neked esetleg nem tetszik.....de akkor ird meg privatban mit szeretnel olvasni itt a kerdesed alatt,aztan bemásolom ide ha ugy megnyugszik a lelked....
2020. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
97%
Ha véletlenül elbambulok és nem tudom mennyivel szabad menni, akkor sem fékezek pánikszerűen.
2020. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
95%

Nem szoktam. Visszalassulok kigurulással (semmi fék) a tábla által jelzett +5%-ra. Ha tehetem. De elég sokszor akad valami pánikoló hülye, aki legszívesebben áttolná a kocsiját a véda alatt.

Tetszik, amikor néha rendőrök megtrollkodják az ilyeneket. Beállnak az Árpád hídon óra szerint 50-re a belső sávba, és csak az a néhány ember meri őket megelőzni, aki ismeri a KRESZT. A többiek fosnak, jajj, most mi lesz, fuuuu, világvége, megelőzni egy rendőrautót, na azt neeem.

2020. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
96%
Szóval ilyen is van, most már értem miért szoktak előttem néha itt-ott harminccal szüttyögni városban (nincs tábla) vagy épp hatvannal városon kívül (szintén nincs tábla). Az ilyen vakegerek legyenek szívesek belőni egy Wazét vagy akármit ami mutatja az aktuális sebességkorlátozást.
2020. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
74%
De titkon még mindig remélem, hogy csak egy idióta troll a kérdező, nem csak simán idióta. Az ilyenek miatt gondolkozok el a kameravásárláson, mert ha hirtelen besatuzol előttem és telibeverlek akkor az isten nem mos ki belőle kamera nélkül.
2020. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

"és nem tudom mennyivel szabad menni, akkor sem fékezek pánikszerűen."


Akkor meg jól megbüntetnek!

2020. dec. 23. 12:05
 19/40 anonim ***** válasza:
90%
Ember, akkor megbüntetnek, így jártál, mert akkora balf*** vagy, hogy nem vagy képes figyelni a táblákat se...
2020. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 D. Brasco ***** válasza:
96%
Raadasul a sebesseg korlatozó táblat még csak ertelmezned sem kell,mert van rajta egy szám azt cső....annyival kell menni azt kész......es akkor amugy mi van ha megbuntetnek?!?Semmi.....jart mar ugy mas is....befizeted azt heló,nem kell itt ez a vergődés a semmire....
2020. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!