Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Más is fél autóban, repülőn?

Más is fél autóban, repülőn?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, eddig repülővel jártunk Magyarországra. Előtte mindig haláfélelmem volt, valamikor sírtam is, annyira rágörcsöltem.

Ősszel autóval megyünk haza, azt gondoltam végre nem fogok parázni. Gyerekként rengeteget utaztunk szüleimmel mindenfelé kocsival.

De most egyszerűen már azon vagyok, hogy inkább a repülő. Hosszú az út, sok idióta az utakon. Nem szeretnék meghalni.


2020. aug. 15. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Pszichológus.
2020. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem fordulj orvoshoz.
2020. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi, nem lesz baj. Attól is függ hol élsz külföldön. A sok idióta az utakon Magyarországon kezdődik, és keletre egyre több (ukrán, román, orosz, stb)
2020. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Járj repülővel. BIztonságosabb. Eddig még egyik sem ragadt fent, mind lejött, vagy így, vagy úgy.

Csak arra vigyázz, hogy pontosan a helyedre ülj akkor is, ha nincs tele a gép. Utólag így könnyebb azonosítani, ha esetleg a gép nem így, hanem "úgy" jön le.

2020. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy repülőben lévő autóban lehet félnék.
2020. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!