Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tik hány évesen tettétek le a...

Tik hány évesen tettétek le a jogsit? Mu vitt arra titeket hogy letegyétek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 10:12
1 2
 11/20 anonim válasza:
68%

Utolsó köszi.


Most végeztem vele pár hetet.

2020. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
71%

#9-es válaszoló vagyok.


Leírom hogy mi vezérelt arra hogy egy jogosíványt letegyek



1. Kitűzőtt cél.


2. Megutáltam busszal járkálni.


3. Untam a sok kerékpározást.


4. Utáltam várakozni pl: 1 órát mire jön a busz.


5. Nem vagyok időhöz kötve.


6. Bárhová eljuthatok rövid idő alatt.


7. Ünnepnapkor ha nincs busz, de elkell mennem a városba akkor megtudom tenni.


8. Szeretem a motorokat, élvezem a szabadságot, élmény vezetni. Mert nekem motor jogsim van. De majd lesz B kategoria 1x valamikor (amit az elkövető évekbe nem akarok letenni) meguntam már az ilyent, újra kresszezni stb.........


Szóval engem ezek vezéreltek.

2020. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Tubarózsa ***** válasza:
66%

A tik az nem a tyúk?

Amugy a B-t 18évesen, C,D-t 25évesen. Ovis korom óta buszsöför akartam lenni és mert szeretek vezetni. :)

30N

2020. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
30%
Tik-tak, mu vitt.
2020. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Elvagy, nem baj érezd jól magad!
2020. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%
19, ajándékba kaptam.
2020. aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
35%

20, ahogy emlékszem szüleim erőltették. Azóta is vezetek de utálom, inkább csak muszájból meg mert kényelmes.

A tömegközlekedés sokszor felszabadító, hogy nem kell parkolóhellyel szarozni meg szorongani hogy mikor törik fel/meg a kocsit, a karbantartási költségekről nem is beszélve.

2020. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
7%

21 évesen. Nővérem kitalálta, hogy jogosítványt akar, egyedül meg nem akarta elkezdeni így rábeszélt, hogy kezdjük el együtt. Tervbe volt véve igazából, de mindenképpen saját pénzből akartam megcsinálni és bár volt rá pénzem, de nem volt rá külön félretéve a pénz.


Egyszer buktam KRESZ-ből (11 hibapont), egyszer rutinból (lefulladtam és nem tudtam harmadjára sem elindulni, nekem még volt rutinvizsga) meg egyszer forgalomból (gyalogosnak elsőbbséget adtam... igen 😀 ő szabálytalankodott, én őt néztem, hogy jön balról, már a középső járdaszigeten halad, mert a szembesáv zebráján áthaladt, a lámpával meg ami nekem zöldet mutatott, nem foglalkoztam. ha lelépett volna elém az úttestre, jogosan álltam volna meg, de nem tette, én csaltam ki...)


Mivel nem volt külön félretett pénzem, annyi pénzem sem maradt, hogy valami olcsó bort vegyek az oktatómnak ajándékként vagy valamit az oktatásért. Bulizni is úgy mentem azon a héten, hogy forintra ki volt számolva hazafelé a buszjegy, a bal zsebemben, hogy véletlenül se költsem el. 😀 Bulihelyen is cápáztam ("gazdátlan" italokat loptam...) tudom, ciki de eltelt több mint 10 év, bevallom 😀


32/f

2020. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
30%

17 évesen, mert az iskolában szervezték az elméleti részt, egy tanárunk volt az oktató, és az évfolyam 2/3-a jelentkezett.

Amúgy is akartam, mert kismotorra se volt papírom, mint sok ismerősnek, és egyébként is természetesnek tűnt, hogy vezetni tudjam a családi autót.

2020. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

99+ vagyis soha nem is tervezem.

Kéretik eztet is lepontozni.

2020. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!