Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Holnap vizsgázok forgalomból...

Holnap vizsgázok forgalomból nektek hogy sikerült lekűzdeni az izgulást?Eggyáltalán izgultatok? Van valami praktika esetleg ami nektek bevált hogy ne izgulj/stresszelj?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi tortenhet legrosszabb esetben? Ujrapróbálod....
2020. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Az izgalom természetes állapot. Ki jobban, ki kevésbé stresszel rá bizonyos dolgokra. A legtöbbet talán azzal tudod tenni, ha most elfoglalod magad valamivel, majd 8-9 (vagy számodra elegendő mennyiségű) óra alvás után elmész vizsgázni. De vigyázz, mert ha akkor is ezen fogsz rágódni, könnyen lehet, hogy figyelmetlenségből elnézel valamit, ezért ott már teljesen add át magad a pillanatnak, mintha csak a strandon a legnagyobb csúszdáról csúsznál le. Ha sikerült elsajátítani mindent a vezetési órák alatt, akkor nagy meglepetés nem fog érni! :)
2020. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

"mintha csak a strandon a legnagyobb csúszdáról csúsznál le"


Ez szinte költői volt.


Még jó, hogy nem télen vizsgázik a kérdező :D

2020. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom már későn válaszolok és csak vizsga után fogod ezt a kommentet látni, de én csak addig izgultam míg be nem ültem az autóba. Onnantól kezdve, hogy elindultam az autóval, teljes higgadtság uralkodott el rajtam. Tisztában voltam vele, hogy tudok vezetni és nem fog gondot okozni a vezetés. Végig mondogattam is magamba, hogy sikerülni fog. A végén 1 hibaponttal (szakaszosan kormányoz) átmentem. Nagyon felemelő érzés volt.

Kívánom, hogy neked is ilyen könnyen sikerülj9n, de ha mégsem sikerül, akkor sem kell elkeseredni. Sajnos ma már sok a korrupt, f**z vb akik mindegy mit csinálsz, megbuktatnak szóval minden benne van a pakliban. Nem szabad feladni ettől.

Menni fog! Sok sikert!

2020. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

#4


"Sajnos ma már sok a korrupt, f**z vb akik mindegy mit csinálsz, megbuktatnak"


Eddig a pontig tök jól leírtad. Minek ezzel elb*szni, ha te sem korrupcióval mentél át?


Nekem másodjára sikerült, és nem a vizsgabiztos hibája volt az első.

2020. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Menni fog, ha hibázol is aprókat közben, ne stesszelj rá. Lépj túl. Attól még meglehet.
2020. júl. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek délelőtt elválik minden😀
2020. júl. 14. 06:30
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Írj majd, hogy ment! :)
2020. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

4 hiba vonal.

Sikeres vizsga.😁

Ahogy beültem elmúlt minden izgulás.

2020. júl. 14. 11:12
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Gratulálok! :)
2020. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!