Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lejar a ket evem egyszer...

Lejar a ket evem egyszer vizsgaztam 40 nel nemsikerult most lessz a masodik ha elbukok vegem jart igy valaki???

Figyelt kérdés

2ev alatt: baleset az elettarsam oszetorte magat 2gyerekem van

Egyedul kellett oszegyujtenem a penzem stb roszz iskolaba jartam atmentem masikba december fele mire marciusig eljutotam 10orat korona virus miatt 3honapot nemvoltam mentem 40 orat elbuktam vetem meg egy eselyem maradt a masodik ha nem sikerul vesztek mindent


2020. júl. 12. 16:36
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ujrol kellett kezdenem mert se tukrot semit sem tudtam mert behajtota oket ha raneztunk szoltunk is ezert eljottem onnan ujbol tanulni nehez volt megragadt bennem o esidokellet mire megtanultam h nyugodtan nem agreszivan lassabban nemvolt konyu neha elojon
2020. júl. 12. 22:12
 12/24 anonim ***** válasza:

Légyszíves próbálj meg tagoltan írni.


Pont, vessző.


Sortörés.


És próbálj meg lenyugodni a következő vizsgára.

Vezess lassan, határozottan.

2020. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Valami IQ teszthez kéne kötni a jogosítványt....
2020. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem.

Behajtotta a tükröket ha ránéztetek?

Akkor hogy tanultál vezetni?

Nekem oktató feszt azt mondja tükröket nézni pár másodpercenként fej forditással hogy a vb is lássa.

Kicsit nézz hátra fordulj hátra derekam bírja még fiatal vagy hasonló dumák😁

Ez lehet valami új fajta oktatási mód vagy nem jól értelmeztem.

2020. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Jol ertelmezted aregieknel szokas idos voltugy tanitja a diakjait .ezrt el is jottem onan.elore nez mindig azt mondta parkolasnal beleneztem a tukorbe uvoltot gyorsan siesek kifele jott egy auto lattam de mondta h menjekes csikorogtala kerekek nemvolt baj halisten eljottem
2020. júl. 12. 22:36
 16/24 A kérdező kommentje:
Telefonom kijelzoje tort be tegnap h leesett azert nemtudok rendesen irni
2020. júl. 12. 22:40
 17/24 anonim ***** válasza:

#15


Kamuzol, ennyi.

2020. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, a telefon tehet róla, hogy értelmetlen fæszságokat írogatsz....

Ha egy 2 évesnek odaadnám a telefont nyomkodni, abból is több értelmes mondat kijönne.

2020. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok video is van rola de mindegy gondolj amit akarsz en nem vicceltem.sajnosss anonim.es egy retobb ikyen van a mostani oktatom sokszor csak csodalkozik v van ilyen es olyan is h vki 90orat ment es negy vizsgaja van es ugy jot mint en nyomni a gazt se tukor semi nem kell.de olyannal is talalkozott aki azt se tudta h kell beulni a kocsiba .erol enyit
2020. júl. 12. 22:49
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
14es vagyok én még mindig a tükröknél tartok🤔😁
2020. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!