Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lejar a ket evem egyszer...

Lejar a ket evem egyszer vizsgaztam 40 nel nemsikerult most lessz a masodik ha elbukok vegem jart igy valaki???

Figyelt kérdés

2ev alatt: baleset az elettarsam oszetorte magat 2gyerekem van

Egyedul kellett oszegyujtenem a penzem stb roszz iskolaba jartam atmentem masikba december fele mire marciusig eljutotam 10orat korona virus miatt 3honapot nemvoltam mentem 40 orat elbuktam vetem meg egy eselyem maradt a masodik ha nem sikerul vesztek mindent


2020. júl. 12. 16:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult már mással is.


Szedd össze magad. Beszélj az oktatóval, inkább menj plusz 1-2 alkalommal többet vezetni vizsga előtt, mint hogy megbukj és újra kelljen mindent fizetni több százezer forintért.

2020. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos járt már így más is. Mit szeretnél megtudni?
2020. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

A probléma az hogy gondolom pénz miatt nem haladt.

2.vizsgád lesz 2év alatt az nagyon kevés.Nagyon lassan haladtál.Most pedig megy a kapkodás.

Próbálj minél többet menni vizsgán.Nézd át az útvonalakat Googlevel utca képen táblák stb.

Jobbat nem tudok. Nekem is közbe jött a járvány jövőhéten vizsgázok úgy hogy januárban kezdtem.szerintem ez a jogsi szerzés csak úgy működik ha előre megvan az összeg és tudod pörgetni.

2020. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__kozlekedesbiztons..


Másodszorra már jobban sikerült ez leírni. Rettenetes a helyesírásod, de inkább ezzel nem baszogatlak, mert látom hogy kétségbe vagy esve.


1. Nyugi.

2. Próbálj meg javítani néhány órával a bukás okán. Ezt nem írtad, hogy min buktál (10. percben súlyos hiba, vagy a végén sok összegyűlt hibapont)

3. Nyugi.

4. Próbáld meg elfelejteni, hogy a körülményeid miatt muszály sikerülnie a vizsgának.

5. Nyugi.

6. Nem vesztesz mindent, ha lejárt a 2 év.

Újra kell vizsgáznod KRESZ-ből, de nem kell mindent újrafizetned.

Beszélj az iskolával, és kérj méltányosságot akár. Egy KRESZ vizsga díja 4600 forint. Újra levizsgázol, és újra van 2 éved. Nem árt amúgy felfrissíteni a tudást. Veszel egy KRESZ könyvet, az biztos olcsónn mint egy teljes tanfolyam.

Beszélj erről az iskolával. Mondd el a szituációdat.

A forgalmi órákat sem kell előről kezdened, hisz 40 órát már vezettél.


6. NYUGI


Kívánom, hogy sikerüljön, és jó sofőr legyél a gyerekeidnek! (jobb, mint az apjuk)

2020. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Utolsó, sajnos rosszul tudod. Ha lejár a két év, akkor újra kell kresz tanfolyamra járni, vizsgázni és újra kezdeni a gyakorlati oktatást is a 30 óra 580 km-t. Nem számít, hogy előtte hány órát vettél.

Teljesen elölről lehet csak kezdeni.


Egyedül az eü vizsgát nem kell újra csinálni és az orvosi vizsgálatot.

2020. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

#4+


Visszaolvasva az én helyesírásom is siralmas.


És előzőleg leírtad, hogy min buktál:


"vesztes elsore azt buktam meet nemfordultam el besorolasnal anyira nenem volt h az oktatoja mondja mere hteljssen rakapcslltam es a besorolas tablanal nem fordultam el pedig tudtam h elkel mirefordultam volna adigra lefekezet mert forgalomtol elzartterulet volt "


Egy jó tanácsot tudok adni a következő vizsgára:

Ne stresszelj, élvezd a lassú vezetést.


Elkapkododod a kisorolást, túlgurulsz, ne csináld. Állj meg ha kell, index kint, és mész amikor biztonságos.

2020. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

#5

Az akkor tényleg szívás, de én akkor is beszélnék az iskolával.

Ha nyugodtan, tárgyilagosan elmondja a helyzetét, talán engednek ebből.

Az iskola írja ki mindkét vizsgára.

2020. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem tudnak ebből mentességet adni,az teljesen biztos. Ha lejár a 2 év, akkor törlődik minden előzmény a rendszerből. Még ha azt meg is engedi az iskola, hogy ne kelljen újra tandíjat fizetni (ezt pl csak tantermi oktatásnál tudnák megtenni, az online-ért az iskola fizet érte a tanuló által befizetett pénzből), csak bejárni, akkor is a nagyobb tétel a gyakorlat, amit nem fognak a kérdező kedvéért meghamisítani, főleg, hogy már digitálisan fel kell tölteni a kartont, kilométeróra állást, mindent.
2020. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Kresz újra mivel már elv. Tudod előbb eljutsz vizsgára.

Forgalom újra ha nagyon megy akkor ott írni tudnak pluszba.de tény fúllra újra kell.

2020. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Megvolt a penzem rosz oktatom volt agresziv kiabalt stb ezert iskolat kellet valtanom mert kozben a gyerekel apjuk majdnem meghalt auto balesetben ivott ittasan fanak ment nemtudtam meni korhazjot ithon epules a nyar nekem segitsegem nincs ezert varnom kellet aztan miretalaltam masikat es ovi suli lett jot ez a korona ....
2020. júl. 12. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!