Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nemsikerul teherbe esnem 1 és...

Nemsikerul teherbe esnem 1 és fél éve?

Figyelt kérdés
Orvosnál voltam nem mondanak semmit se csak annyit hogy minden rendben. Tavaly februárban volt 1 missed ab műtétem akkor 1ső próbálkozásra fog gátló abba hagyasa után 1so hónapban össze jött a kicsi.. Most meg azóta nemjon össze. Párom elég nehezen élvez el így mar kezdek beleunni ebbe az egészbe. Néha érzek nyilalo érzést a méhemben azt mondta az orvos az normális, nem küldtek el kivizsgálásra sem. Mit tegyek? A reményem kezd elveszni bármit megadnek legalább 1 kis babaert amikor látom hogy másnak 5gyerek van olyan körülmények között hogy a gyereknek cipő nincs a lábán, és olyan piszkosak hogy arcán folyik a piszok, más meg mit megnem adna egy gyerekert ilyenkor össze omlok teljesen és itthon csak zokogok. Mit tehetek hogy sikerüljön végre? Van más így ezzel?
2019. okt. 16. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván van más is így. Nekem ismerősék többmilliót költöttek már beültetésre, meg is fogant, de elvetélt sajnos. Menj másik orvoshoz is, próbálkozzatok, ne állj meg az első orvosnál. Mit jelent hogy nehezen élvez beléd? Kihúzza? Vagy mi? Sokáig gyömöszöl?
2019. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Nézz utána, hogy a városban ki a legjobb maganorvos és keresd fel, vizsgáljon ki alaposan.

Illetve a párod is menjen el orvoshoz. Valamiért mindig evidens, hogy a nővel van a "baj" és a férfit sosem vizsgálják meg. Pedig kéne.

2019. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
3orvosnal is voltam és mind azt mondta minden rendben. Nem huzza ki, és igen gyömöszöl csak görcsösen elakar menni látom az arcán de nemsikerul neki mindig mire sikerülne 1 óra után kifaradok és annyiban marad a dolog.
2019. okt. 16. 18:10
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Dw milyen orvosnál voltál és pontosan miket néztek?? Nem mindegy.. Másrészt ha alig élvez beléd a párod, mitől jönne össze?
2019. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet stresszes munkahelyed van és azért. Várjatok pár napot, töltődjön anyaggal a zacskó, és utána gyorsan, sokat engedjen beléd.
2019. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Párodat vizsgálták? Te csak nőgyógyásznál voltál vagy továbbküldött? Pl. leggyakoribb: endokrinológusnál voltál, hogy megnézze a hormonjaid, vagy vizsgáltak trombózishajlamra?

Egyébként gyakori, hogy fogamzásgátló utáni első hónapban jön össze, akkor a szervezet néha túlkompenzál. Van nőgyógyász, aki direkt 3 hónapra felírja ezért (onnan tudom, hogy nekem is ajánlgatta egy). Ugyanakkor meg ez nem hosszútávú megoldás persze és van, akinek pont tönkre vágja a bogyó a hormonháztartását.

2019. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Hol laksz? Jelentkezzetek be egy meddőségi központba, Pesten van egy csomó de vidéken is akad (én is vidékre járok) ott mindkettőtöket kivizsgálnak normálisan és kezelnek is.
2019. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mire alapozod hogy minden oké nálad? Voltál pl endokrinologusnál és csináltattál egy női hormonsort? Inzulin és cukorterhelés (akkor is lehet ilyen gond, ha nincs súlyproblémád) volt?

Pajzsmirigy, mellékvese, pcos?

A párod gyerektervezés előtt hogy ment el? Csak benned nem tud? Nem lehet hogy nem is akar gyereket?

2019. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Nekem 2,5év volt mire sikerült. Másfél éve volt egy terhessêgem aztán semmi...Aviva tornáztam kemény egy hónapot és spontán összejött 😊 Kitartást!
2019. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem mindketten borzasztóan görcsösek vagytok, ő azért nem tud elmenni, te pedig írtad is, hogy sírsz miatta. A missed ab szörnyű lehetett, és lehet, hogy még nem dolgozatátok fel, ami akkora stresszt okoz, hogy azért nem sikerül. Javaslom, hogy vagy keressetek fel egy szakembert, vagy kicsit szüneteltessétek a baba témát, és inkább koncentráljatok egymásra és a kapcsolatotokra. Tudom, nehéz, de szerintem mindenképpen szükséges lenne a kapcsolat érdekében, mert ebből később még lehetnek problémáitok.
2019. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!