Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nemsikerul teherbe esnem 1 és...

Nemsikerul teherbe esnem 1 és fél éve?

Figyelt kérdés
Orvosnál voltam nem mondanak semmit se csak annyit hogy minden rendben. Tavaly februárban volt 1 missed ab műtétem akkor 1ső próbálkozásra fog gátló abba hagyasa után 1so hónapban össze jött a kicsi.. Most meg azóta nemjon össze. Párom elég nehezen élvez el így mar kezdek beleunni ebbe az egészbe. Néha érzek nyilalo érzést a méhemben azt mondta az orvos az normális, nem küldtek el kivizsgálásra sem. Mit tegyek? A reményem kezd elveszni bármit megadnek legalább 1 kis babaert amikor látom hogy másnak 5gyerek van olyan körülmények között hogy a gyereknek cipő nincs a lábán, és olyan piszkosak hogy arcán folyik a piszok, más meg mit megnem adna egy gyerekert ilyenkor össze omlok teljesen és itthon csak zokogok. Mit tehetek hogy sikerüljön végre? Van más így ezzel?
2019. okt. 16. 18:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk másfél év után fogant meg a kislányom, átérzem az aggodalmaidat és a görcsös akarásodat is! Mégis azt tanácsolnám, hogy tartsatok 1-2 hónap szünetet, hogy rendezzétek a kapcsolatotokat, a babának sem lenne jó, most egy ilyen kapcsolatban fogannia. Ha szükséges és a pénztárcátok engedni párterápián is elgondolkoznék. 1-2 hónap után pedig minden lehetséges vizsgálatot elindítanék a helyetekben (hormonpanel, spermakép, átjárhatósági stb.) és ha tényleg minden rendben valamilyen alternatív, természetgyógyászattal kapcsolatos módszert keresnék.
2019. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekünk lassan 2 éve nem sikerül. Szeptembrebe kezdtünk utána járni, nálam nem igazán van peteérés, férjemnek meg nincs gyorsan mozgó "fickója". Ezzel a lendülettel bejelentkeztünk meddősségi központba. Mindenzt úgy, hogy van egy 4 éves, spontán, két hónap alatt összejött lányunk. Ki érti ezt...
2019. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ensem értem ezt, pedig jolenne már ha össze jönne sok idő után minden hónap egy kudarc.. De egyszer remélem sikerül bár lehet parommal van probléma nemtudom.Elég nehezen megy el van oka neki sok munka hajtás stb nemtud el lazulni sohasem orvoshoz menni nemakar így nemtudom velünk is milessz :/
2019. okt. 28. 09:47
 14/18 anonim ***** válasza:
62%

Szeretne a párod is gyereket? Ha igen, akkor legyen férfi és menjen el ő is orvoshoz.

Illetve te is menj el máshova. Több szem többet lát. Két orvos nincs egyforma, lehet másra is megvizsgálnak.

Illetve a stresszt le kéne redukálni.

2019. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14# vagyok, ha hosszútávon sem sikerül, akkor is annyi lehetőség van még (lombik, örökbefogadás).

Lesz gyereketek, ne görcsölj rá és ne hasonlitgasd magad másokhoz.

2019. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen örökbefogadáson gondolkodtam de az nemolyan lenne sose tudnék úgy nézni rá hogy az én saját gyerekem akit kihordtam. :( lombikkal meg várnék egy kicsit még szeretnék több orvoshoz elmenni aztán remélem mondanak többet is mint eddig azon kívül h minden oké. Mostanában barnazom vagyis úgy kb fel éve és arra is azt mondta az orvosom h normális kíváncsi vagyok más orvos mit mond.
2019. okt. 31. 10:38
 17/18 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz menj.
2019. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A barnázás is lehet normális és kórus is. Voltál vérvételen, hogy az orvos abból kiindulva mondhassa, hogy normális?
2019. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!