Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Forgalmi vizsga előtt állok....

Forgalmi vizsga előtt állok. Az oktatóm azt mondja, hogy technikailag meg tudom oldani ugyanakkor azt is mondja, hogy nézek de nem látok. Ezzel mit tudnék kezdeni?

Figyelt kérdés

Nézek de nem látokat kifejtve úgy kell érteni, hogy például megnézem a táblákat de valamelyiket nem veszem észre. Vagy elsőbbség adás miatt megállok egy nagy forgalmú egyirányú utcánál és nem mondta az oktató hogy jobbra kanyarodunk mert ugye egyértelmű, hogy arra kell menni, én pedig az autókat néztem, hogy mikor fogynak már el de a behajtani tilos táblát egy jó 10mp-el a megállás után vettem csak észre. A kérdésem az az, hogy erre van -e valami orvoslat?


A válaszokért előre is köszi!



2020. júl. 9. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
9) jobbra kis iv, balra nagy iv. Szimplán ne forgasd tul a kormanyt.
2020. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%

11 köszi.

9-es voltam

2020. júl. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!