Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Padka megsertette a gumimat...

Padka megsertette a gumimat (KEP). Szerintetek ezt csereltetnem kell?

Figyelt kérdés

Pukli nincs rajta, es a drotszovet sem latszik ki. Bant, mert 3 honapja rakattam fel ra ezeket az uj gumikat :/


[link]


2020. júl. 3. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Fotó alapján nem lehet megmondani. Mindenképpen vidd el egy gumishoz és nézesd meg vele!


"Öröm" az ürömben, hogy (szintén kép alapján, úgyhogy nem mérvadó vélemény!) gyakorlatilag nullkilométeres a gumi, úgyhogy ha kell is cserélni, elég csak a sérültet és nem kell mindkettőt.


De irány a gumis, lehet, hogy azt mondja, ez még biztonsággal javítható! Én neked szurkolok! :)

2020. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
nagytudású rotalla, biztos jó valamire az a kínai hulladék. Nem értem, hogy valaki miért pont a gumin akar spórolni.
2020. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nincs neki semmi baja de egy gumis az jobb ha megnézi.

2. Nagyon ne tévedjél mert nem olyan rossz ez a gumi.

Aki pedig így bizik magában és elő is fordul hogy tönkre tenné a gumit, az minek vegyen drágábbat.

2020. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Most nem azért de nem egy 30-40e ft-os gumit vágtál oda :D

Ha cserélni is kell, nem egy nagy összeg.


Amúgy itt is látszik micsoda minőségű ez a gumi.... kiszakad belőle egy darab egy padkától.

2020. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
A padkától a legdrágább gumi is kitud szakadni.
2020. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!