Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » T matrica "használ" vezetés...

T matrica "használ" vezetés közben?

Figyelt kérdés

Rég megszereztem már a jogosítványomat, viszont csak most kezdek el vezetni ténylegesen, mivel most lett saját autóm (2015-ben vizsgáztam). Voltam már az utakon, tettem meg nagyobb távot (80 km), de nyilván még bizonytalan vagyok bizonyos helyzetekben, leginkább a parkolás és az emelkedőn elindulás témakörében. Arra gondoltam, hogy felraknék az autó hátuljára egy T matricát, hogy legalább emelkedőn ne álljanak belém, hanem tartsanak egy kis távolságot (iszonyatosan felmegy a vérnyomásom amikor beleállnak a fenekembe emelkedőn, és tudom, hogy nem gurulhatok vissza 1 centit se, és akkor még le se fulladjak, szóval ez egy stresszes helyzet még). Ezen kívül alapvetően nincsen gondom, talán kicsit lassabb vagyok még, mert figyelek nagyon.

Mit gondoltok, használ ez a tábla bármit is?


2020. jún. 8. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit sem ér. Sőt, még jobban hergeled vele a nyomorékokat.

Én nem tenném ki.

2020. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az önbizalom sokkal többet ér.
2020. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút kontraproduktív, tolerancia helyett annál inkább maga mögött akar mindenki tudni a lehető leggyorsabban.
2020. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Igen, segít. Alapvetően türelmes közlekedő vagyok, de amikor nagyon lassan halad valaki előttem, tököl, az egy idő után már zavar. Ha ott van a matrica, akkor megértem és lezárom magamban a történetet.

Persze van olyan, aki rád dudálna, de az matrica nélkül is megtenné.

Ha ott a matrica és normálisan haladsz, nem lesz ilyen incidensed.

2020. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy semmit sem ér. Attól hogy kiragasztod a kocsid hátuljára, az idegbeteg még idegbeteg marad, simán ledudál így is ha várnia kell 15 másodpercet mire betolatsz egy parkolóhelyre.
2020. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem kint van és 90%-ban pozitiv a tapasztalatom.. Az a 10% az az hogy megelőzési késztetést éreznek tőle, akkor is ha a maximális megengedet sebességgel megyek. De engem ez nem zavar.
2020. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tanulótábla olyan, mint sci-fi filmekben a pajzs: Ha felvonják, mindenki igyekszik megszüntetni vagy kikerülni.
2020. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!