Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lekopott stop vonalat úgy...

Lekopott stop vonalat úgy kezeljem mintha fel se lenne festve?

Figyelt kérdés
Két folt látszik csak belőle. Oktatom azt mondja nem gond ha csak ott állok meg ahonnan belátom a kereszteződést. Hiszek neki csak hat ja.
2020. máj. 30. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Ilyenkor a stop tábla vonalában állj meg, aztán előregurulsz amíg belátod a kereszteződést.


Vizsgabiztosnál azonnali bukás ha nem a vonalnál, vagy a tábla vonalánál állsz meg, akármit mond az oktatód.

2020. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már nem él a tábla vonala dolog. Ha van vonal akkor ott, ha nincs vonal akkor ott kell megállni ahonnan belátszik, kivéve vasúti átjáró. A kérdés itt a kopott vonalra vonatkozik hogy az minek számít.
2020. máj. 30. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

#2 Igazad, van rákerestem:


"ÁLLJ! Elsőbbségadás kötelező” (11. és 12. ábra), a tábla azt jelzi, hogy az útkereszteződésnél – a megállás helyét jelző útburkolati jel előtt, ilyen útburkolati jel hiányában az útkereszteződésbe való behaladás előtt – meg kell állni".


Az én oktatóm tavaly szeptemberben a tábla vonalát jelölte meg megállásnak, ha nincs jelzés, vagy kopott, vagy hóval fedett.


Kopott vonal azért még látszik valamennyire, én vizsgán megállnék ott. Ne ezen múljon.

2020. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sztem is, inkább a tulmenesert húznak meg inkább 😃
2020. máj. 30. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

A vizsgán állj meg 2x: a kopott vonalnál és a kereszteződés előtt is. Ebbe még a legrosszindulatúbb vb sem köthet bele.


Ha a kezedben a jogsi, akkor már tök mindegy hogy csinálod, elég a kereszteződés előtt megállni. (sokan egyáltalán nem állnak meg)


Amúgy pár napja mintha már lett volna ugyanez a kérdés.

2020. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen látom, hasonló. Köszönöm mindenkinek
2020. máj. 30. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Igen kezeld úgy mintha ott sem lett volna.

Lekopott > nincs ott > ha nincs ott nem ott kell megállni > a STOP táblánál kell megállni

2020. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Ne kérdezd már meg ezerszer...
2020. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!