Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy kialvatlan sofőr ugyanolya...

Egy kialvatlan sofőr ugyanolyan potenciális veszélyforrás lehet mint egy ittas sofőr?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy sofőr aki alig aludt 2 órát és úgy vezetget egész nap illetve van az ittas/másnapos sofőr.

Melyik veszélyesebb?



2020. máj. 15. 23:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én vezettem már úgy hogy 60 órát nem aludtam, de szerintem nem tudnék elaludni vezetés közben, ha nagyon fáradt vagyok akkor sem. Egyetemre járok, hozzászoktam a nem alváshoz és egész jól bírom. Ez csak fél órás út volt, hosszabb úton szerintem több az esélye az elalvásnak. Ittas vezetést még nem próbáltam, de nem is szeretném soha. Vezettem úgy is amikor rosszul voltam, ez szerintem veszélyesebb, mert a vége felé már nagyon nem tudtam koncentrálni, de valahogy haza kellett jutnom.
2020. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!