Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy kialvatlan sofőr ugyanolya...

Egy kialvatlan sofőr ugyanolyan potenciális veszélyforrás lehet mint egy ittas sofőr?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy sofőr aki alig aludt 2 órát és úgy vezetget egész nap illetve van az ittas/másnapos sofőr.

Melyik veszélyesebb?



2020. máj. 15. 23:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%

Ember függő, de igen....

Tapasztalatból tudom, hogy milyen az anyós ülésről félrerántani a kormányt emiatt..

2020. máj. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Mind a kettő.
2020. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
#1 ott akkor valami nagyon félrecsúszott... Fszért nem lehet megállni 10 percre egy kávéra meg egy cigire?
2020. máj. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Kb ugyanolyan veszélyesek. Főleg, ha a kialvatlan olyan, aki nem bírja a kialvatlanságot.
2020. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
A kialvatlan. :D Legalábbis az Állítólag című műsornak volt pont egy ilyen része, ahol összehasonlították viszonylag professzionális teszten. Először a 3 műsorvezető ittak, és úgy mentek rutinpályára, ahol mérték például, hogy hányszor mennek túl a felfestett vonalon, hány bójának mennek neki meg minden apróságot, aztán ugyanezt eljátszották úgy, hogy nem aludtak egy éjjel.
2020. máj. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2020. máj. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Vezettem már 25 órát is egyben, nem voltam túl kipihent, és vezettem közepesen ittasan is közterülettől elzárt magánterületen rövid távot. És ittasan sokkal bizonytalanabb voltam, úgy éreztem, hogy nem vagyok ura az autónak.
2020. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

7-es!

25 óra? Az nem kialvatlanság. XD Kérdezz meg pl. egy egyetemistát vagy egy váltott műszakost. Tudnának mesélni igazi kialvatlanságról.

2020. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

8

Nem csak ez az eset volt, voltam éb is egyetemista (akkor is volt autóm), dolgoztam recepción váltásban is, egész napos meló után egész éjszaka vezetés és hasonlókat letoltam. Tudom mit jelent az, mikor fáradtan kell vezetni és milyen az, amikor részeg vagy. Utóbbi sokkal veszélyesebb. Hozzáteszem, alapból sokat bírok vezetni, van olyan haverom, aki 2 óra vezetés után ájul el, olyan fáradt.

2020. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Mind a kettő,de ha választani kell egyet akkor egy kicsivel az ittas vezetés.
2020. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!