Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Halálos koccanás, tényleg...

Halálos koccanás, tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés

[link]


Kb még a gyűrődő zónák sem sérültek, csak a motorháztető és a lökhárító. A kormányon látszik hogy görbe, gondolom azt fejelhette le. Hogyan okozhat egy ilyen sérülés, azonnali újraéleszthetetlen halált? Nyaka törött talán ki?



2020. márc. 6. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

"A rendőrség szerint egyik sofőr sem kötötte be magát, ráadásul a kocsiban a légzsák sem nyílt ki, így az édesanya becsúszott a kormány alá."


Gerincsérülésre tippelek.

2020. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
vagy súlyos, élettel összeegyeztethetetlen agyrázkódás.
2020. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Egyrészt nem volt azért az olyan kis ütközés, másrészt nem volt bekötve
2020. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon lekicsinyíted az ütközést. Ránézésre mindkét autó totálkáros lett.

Nézd meg a kormány állapotát. Az alját elgörbítette ahogy becsúszott oda szegény. Nagy erők játszanak már relatíve kis sebességnél is.

Ha be lett volna kötve, szerintem enyhe sérülésekkel megússza.

2020. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

Hogy milyen gyűrődő zónák nem sérültek? Nézd meg alaposabban, a teherautó közvetlenül az utastér előtt állt meg.


A légzsák valószínűleg itt úgyis csak további bajt okozott volna: hiszen öv nélkül pont, hogy az ember fejébe robbant volna bele.


Sajnos tudomásul kell venni, hogy öv nélkül egy nem túl látványos baleset is végzetes lehet.

2020. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A tgk tuti nem totálkáros, de a fiatnál valóban sérült az elnyelő rész is, kicsit benéztem elsőre. Viszont szerintem az euroncap os teszten is a 64km/h-nál is az A oszlop is megrogyik egy ilyen kocsinál, itt meg az sértetlen, úgyhogy nagyon kis sebességű ütközés lehetett.
2020. márc. 6. 22:03
 7/14 A kérdező kommentje:
Öv nélkül ha jól tudom előbb robbant mint övvel, és így azért tud segíteni a helyzeten, nem csúszott volna a kormány alá.
2020. márc. 6. 22:04
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Részben az ú. ostorcsapásos sérülés miatt.
2020. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom olvastam vagy TV-ben láttam, de valahol említették, hogy mikor megpróbálták újraéleszteni a bordái konkrétan ropogtak, úgy össze voltak törve...
2020. márc. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem is gondoltam volna hogy a biztonsági öv ilyen sokat jelent. Én mindig becsatolom, de ha nem tenném akkor ezek szerint lehet hogy már nem élnék. Kb. így nézett ki anyukám autójának az eleje is amikor belémjött, de egyikünknek sem lett semmi baja. 50-nel mehetett kb. és amúgy is lejtős volt az út.
2020. márc. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!