Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha engem nem enged ki senki...

Ha engem nem enged ki senki akkor én miért engedjek ki bárkit is?

Figyelt kérdés
Egy fehér kisbuszt vezetek egész nap (nem futár) és semmi előzékenységet nem tapasztalok. 2x2 sávos tömött úton lehetetlen sávot váltani, jobbra kisívben kikanyarodni egy araszoló dugóban sem enged ki senki soha. Szerintem a 10 év vezetés alatt évente egyszer ha lemondott valaki az elsőbbségéről.
2020. márc. 3. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%

Igen, ez a Brasco eltakarodhatna már innen, csak prolizik és hőzöng. Kérdező, ne is vedd magadra, amit ír!


Én úgy vélem, az autósok egy jó része szereti belátni az előttük lévő szakaszt és ebben némiképp gátolja őket egy előttük haladó furgon. Mondjuk én ettől függetlenül inkább beengedem őket is, egyrészt sokszor ők ugye a munkájukat vegzik, masrészt van bennem némi előítélet is és jobb szeretem, ha nem húzkodják rám a kormányt vagy tolnak hàtulról.

2020. márc. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Már miért és kinek kellene kiengedni jobbra kis ívű kanyarnál???

Valamit nem jól tudsz.

2020. márc. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

Én régi Swift-et vezetek néhány éve, még nem volt autóm, sokat olvastam, mások mennyire lenézik az utakon, de én ezt nem veszem túlzottan észre. Egy megyeszékhelyen és környékén vezetek nap mint nap, nem egyszer villantanak, hogy menjek, tömött sávokban ha éppen az első autós nem enged, akkor a második már hagyja a helyet, hogy beférjek. Ha úgy van, én is engedek és jelzek másoknak. Nem okoz gondot a forgalomban részt venni előzékenységre visszavezethető okok miatt. Én nem sűrűn engedek a buszoknak, mert sokat takarnak, lassúak és büdösek, mégis szinte rögtön van autó, aki őket is kiengedi, pedig jóval nagyobbak, mint egy kisbusz.

Nincs saját autód? Ha azzal sem engednek, akkor vagy arrafelé hiányzik az emberekből az előzékenység, vagy bizonytalannak tűnsz. Őket én sem szívesen engedem magam elé, hogy egy kilométeres kocsisorban álljak, amit felhalmoztak maguk után, mert nem tudják felvenni a forgalom ritmusát.

2020. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%

Pofátlannak kell lenni.


WagonR+-al bevált, pedig eléggé lenézett autó, szétszívatják a Suzukisokat. Hát, nem engem.

2020. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!