Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha engem nem enged ki senki...

Ha engem nem enged ki senki akkor én miért engedjek ki bárkit is?

Figyelt kérdés
Egy fehér kisbuszt vezetek egész nap (nem futár) és semmi előzékenységet nem tapasztalok. 2x2 sávos tömött úton lehetetlen sávot váltani, jobbra kisívben kikanyarodni egy araszoló dugóban sem enged ki senki soha. Szerintem a 10 év vezetés alatt évente egyszer ha lemondott valaki az elsőbbségéről.
2020. márc. 3. 17:30
1 2
 1/14 D. Brasco ***** válasza:
38%
Es megis miert kellene barkinek lemondania az elsőbbségéről miattad?!?ki vagy te?
2020. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"Es megis miert kellene barkinek lemondania az elsőbbségéről miattad?!?ki vagy te?"


Bezzeg ha cipzár elvben nem enged ki valaki te fröcsögnél a leghangosabban.Tipikus 8 osztályos proli hozzáállás...

2020. márc. 3. 17:41
 3/14 Beviz Elek ***** válasza:
79%

Bátortalanul, rosszul vezetsz.

Otthon nagyon előzékenyek az autósok, sosem volt gondom.

2020. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Én sokszor vagyok előzékeny, de úgy tapasztalom, hogy sokan mások is azok. Persze nem mindig, de elég gyakran. Az egyik legmeglepőbb számomra, hogy a Folyondár utcából mindig tök hamar kiengednek balra a Szépvölgyire (Bp II. ker).
2020. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

Én is sokszor vezetek kisteherautót és pár kirívó esetet leszámítva segíteni szoktak. Szóval valamit te csinálsz rosszul.

Valószínűleg határozatlanul vezetsz: nem érzed a távolságokat, sebességeket, az autód méretét. De az is lehet, hog nem indexelsz és elvárod, hogy a többiek gondolatolvasók legyenek.

2020. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

kicsit eltúlzod, ebből következik, hogy nemigazán érzed a közlekedés finomságait.


Ahogy elém is bejönnek, én is bekéredzkedek más elé. Csak van egy kis különbség...számtalanszor előfordult, hogy egy füstölő romhalmaz fostalicskát engedtem magamelé..ami nem baj, mert bezárom a levegőt, és kész, csakhát ebből tanul az ember.


Te biztosan nem emlekszel azokra az időkre, amikor főleg a

Wartburgosok mosóbenzinnel jártak okosba..

Nos ha beengedted, akkor aznapra fejfájást kaptál. Ebből okulva aznemberek nem engedték be őket a sorba. Akkor még nem volt levegőelzáró-gomb az autók zömében.


Szóval több türelmet, mert egyre több az autó, és csak rámész idegileg.

2020. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 D. Brasco ***** válasza:
19%
Prolikám,tovabbra sem tudom miert kellene teged barkinek bárhonnan kiengednie ,főleg úgy hogy lemond az elsőbbségéről......de valoszinüleg nem tudsz vezetni,ennyire egyszerű a dolog!
2020. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
személyautóval velem is előzékenyebbek, ezért van bennem kettős érzés. Persze személyautóval is kifogok néha napján pár bolondot mint D Bracso
2020. márc. 3. 19:24
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

Mert az nem elég, hogy kiteszed az indexet aztán nézed a tükörből, hogy a félig melletted lévő autó mikor villant, hogy gyere báttya, beengedlek.

Határozottan de körültekintően oda kell húzni az autót. Gyorsítani nem fog mert félti a kocsiját, úgyhogy maradt a fék. Én is mindig segítem fékezéssel azt aki sávot szeretne váltani ugyanakkor ezt vissza felé is elvárom. De ez nem azt jelenti, hogy kiteszem az indexet aztán várom, hogy villantson, hanem mozgolódok közelebb hozzá aztán úgyis észleli.

2020. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Kezdem érteni hova lettek Brasco százalékai... Volt ő valaha 70 felett is, csak aztán előjött belőle a kőbunkó.
2020. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!