Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Busz kiengedéséről pár szó?

Busz kiengedéséről pár szó?

Figyelt kérdés
Az egyértelmű helyzeteket tudom.. Hogy a külső sávba ki kell engedni.. De pl ha az az egysávos úton nincs buszöböl csak elvan kerítve szaggatott vonallal olyankor mivan? Vagy ha ugyanígy a megálló után van vége a külső sávnak, akkor végülis sávba van a busz
2019. dec. 30. 18:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat hogy a buszsofőrök nagy része egyidőben hirtelen kivágja az indexet és elindul. Te meg satuzhatsz vagy mehetsz át a szembesávba.
2020. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az az. Kibaxa a villogót és már nyomja is neki. És még csak nem is Bpfaluban! Nem az a lényeg, hogy 80 vagy 1-2 utazik, mindkét járművet 1-1 ember irányítja!
2020. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Alex Fly ***** válasza:
0%
De pont az a lényeg. Egy buszt ne egyetlen szgk-val hasonlíts össze, a közlekedésben hatvan kocsival egyenértékű.
2020. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Itt csak és kizárólag 2db járműről van szó. Az egyik egyenesen közlekedik, a másik meg kibaxa a vellogót és azzal a lendülettel fordul is fel a másik elé. Na itt a probléma!
2020. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%
Én legtöbbször kiengedem a buszt, ha balra indexel a megállóból. Sokszor meg is köszönik vészvillogóval. Ez alapból az egómnak is jót tesz, hogy segítettem valakin, pedig csak azt tettem, amit a KRESZ előír.
2020. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában. De te se díjazod, ha már a busz sarkánál vagy, de a paraszt kiveri a villogót, és nyomja neki azon nyomban.
2020. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Alex Fly ***** válasza:
42%
A14: te 2 járműről beszélsz, én pedig 1,2 illetve 80 emberről. Emberek és nem a járművek közlekednek; az csak egy eszköz.
2020. jan. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!