Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ennyire, hogy lehet valaki...

Ennyire, hogy lehet valaki vakmerő?

Figyelt kérdés

[link]



Illetve én még azon is meglepődtem, hogy az embertársai mennyire toleránsak, egy duda szót nem hallottam.


2019. dec. 21. 00:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Fülöp szigetek.... egy fertő.

Természetileg gyönyörű hely de kb. Brazília 2.


Közlekedési morál nulla, utcán kirabolnak, leszúrnak, lelőnek. Taxiban elrabolnak, bárokban drogot tesznek a külföldiek piájába, autóval elütnek aztán mennek tovább stb stb.


Szóval ennek tudatában semmi extrém nincs ebben a videóban.

2019. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
19%
A 9-es válaszoló remekül leírta mi a helyzet.
2019. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%

Azért még elmesélem az "egyetlen kisebb koccanásomat":

Kitettem az indexet, s elkezdtem befordulni egy szálloda parkolójába. Egy motoros úgy gondolta, hogy ő még azért kívülről megelőz. Hát nem sikerült. A vicc az, hogy a motor fennragadt a félig letépett díszlécen, ő meg előre repült. Majd mérgesen felpattant, letépte a motort díszlécestöl, s elviharzott.

2019. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13%

nem toleránsak... lassúak.

mire dudálnának már ott sincs :D

2019. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
19%

Egyes arab országok, s talán még India kívételével - kezdenek leszokni a folyamatos dudálgatásról.

Helyette villognak, ami nem azt jelenti, hogy mehetsz, hanem azt, hogy kotródj le az útról, különben ledúrlak.

2019. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!