Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motornak túl vakmerő...

Első motornak túl vakmerő lenne egy 620-as Ducati Monster?

Figyelt kérdés

Most venném az első motorom és halálosan beleszerettem a Honda VTR 250-be, de sajnos ahol lakom, nem kapható, viszont a Ducati, ami ugyanúgy néz ki, igen.

Csak aggaszt ez a méretbeli külömbség, meg az, h a Ducati motorokat nem tartják sokra.

Nektek mi a véleményetek róluk és való-e szerintetek egy kezdőnek ekkora motor?

Am nem szeretnék gyorsulni, meg eszetlenkedni vele, csak elbattyogni A-ból B-be, kényelmes tempóban.:)



2015. máj. 22. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem csütörtökön hozzák a szalonból a Kawa er6n-em. Az 650ccm és full kezdő vagyok:). Ha nem baromkodsz, akkor nem lesz baj a mérettel.
2015. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hááát attól függ mennyi tapasztalatod van. Ha első motor és nincs motoros tapasztalatod akkor lehet karcos a dolog. Nem kell ahhoz jampizni, hogy borulj,csússz egyet és akkor szép új motor reccs. Ha megkérdezed a motorosokat, valszeg azt fogják mondani, hogy az a motoros aki még nem bukott az nem motoros.
2015. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Válassz inkáb egy Suzuki Gsx-r 1000-t, ilyen alapon az is jó tanuló motornak!:-)
2015. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
2015. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Am nem szeretnék gyorsulni, meg eszetlenkedni vele, csak elbattyogni A-ból B-be, kényelmes tempóban.:)"


Ezekre az igényekre ez egy teljesen rossz választás.

2015. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mindjárt egy Hayabusha 1.3-al pötyörésztek kezdőként?

Vagy egy Kawa ninja-val?

2015. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szíved joga. Láttam már kezdőt 1.2es bandittal. Igaz röhelyes volt. Látszott rajta hogy gcire nem érzi a gépet. Fszhosszabbításnak tölkéletes, mikor meséled mindenkinek hogy mekkora motorral kezdtél. Én 8 évig motoroztam simsonnal meg más szoci szörnyekkel, utánna 125ös 4t 12ló most jött a 125 2t 25lóval és okoz meglepetéseket az a kis plussz. De még most sem igénylem a nagyobbat, pedig lehetőségem lenne rá. Az igazi motoros életforma szerves része szerintem, hogy mikor a motor már a bábod, akkor váltasz nagyobbra, valamennyivel. Így max hobbimocis lehetsz. Hozzátenném, hogy ducati 1-2 szezonos motor. Utánna vagy drágán javíttatsz, vagy bontós, vagy te is elbontod.
2015. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!