Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan érdemes készülni...

Hogyan érdemes készülni tanulóvezetésre?

Figyelt kérdés

2019. dec. 16. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
semmi extra! egy kényelmes cipő, a többi meg jön majd magától!
2019. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Sehogy, mindent el fog mondani az oktató (jó esetben).


Tényleg annyi a lényeg, hogy kényelmes cipő legyen rajtad.

2019. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, már megijedtem, hogy mindenki előre szerzett tapasztalattal megy oda, mert én még nem is ültem, csak anyósülésen autóban.
2019. dec. 16. 20:16
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Azért nem árt egy kis tapasztalat, hogy ha az oktatód azt mondja, hogy most haladjunk kilinccsel előre akkor ne csak nézz, hogy most mi van mint valami bolond, hanem azért legyen némi fogalmad a dolgokról😄
2019. dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
elég paradoxon, hogy most megyek tanulóvezetni, de legyen tapasztalatom
2019. dec. 17. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Igazából nem szükséges semmilyen tapasztalat hozzá, hisz azért oktató az oktató, hogy megtanítson az alapoktól mindent. Amikor én voltam vezetni volt olyan tanuló is aki azt se tudta, hogy kell beindítani az autót, mégis levizsgázott, szóval ne aggódj.


Egyébként én mikor elmentem már nagy rutinnal rendelkeztem mivel sokat vezetgettem kiskorom óta, illetve versenypályán raliztam is... Nyilván ennek köszönhetően könnyedén letudtam mindent.

Az oktatóm egyszer rutinpályán meg is kért, hogy mutassam meg mit tudok (hát igen, elég laza oktatóm volt😅). Szegény tanulók csak sikítottak mögöttem mikor keresztbe pakoltam a Hyundai-t kb 60km/h - nál😅😅


Ettől eltekintve nem kezelt engem az oktató különcként és ugyanúgy rám szólt ha lakott területen kívül 90 helyett 100al mentem vagy ha odabent 50 helyett 60al.

Illetve ugyanúgy magyarázott mindent mint másnak...


Szóval nyugodj meg, nem kell semmilyen tapasztalat hozzá, csak légy laza és meg lesz az😄

Hajrá! 😄😄

2019. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki "tapasztalattal" fog neki, az is általában csak annyit tud, amit az első félóra alatt megtanít neked az oktató. És lehet, hogy a másiknál meg két órát kell azzal kínlódni, hogy az oktató kinevelje belőle a rossz berögződést.

Ami sokat számít - szerintem -, az az, ha utasként sokat autóztál már. Érzed a forgalmat, alapdolgokat már nem ezután kell megtanulnod. Azt már tudod, hogy a többi autó hogyan közlekedik, elég csak a sajátodra figyelni, ez is valami.

2019. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, én inkább a kereszteződésektől félek mert bonyolult felfogni, hogy ki mehet előbb élesben, főleg mikor sok az autó
2019. dec. 18. 15:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elmélettel tisztában vagy, akkor a gyakorlatra rá fogsz érezni. Mire levizsgázol, már nem kell elgondolkodnod egy hagyományos derékszögű kereszteződés esetén, hanem "érzésből" tudni fogod.
2019. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány vagy, akkor zárt ruházattal érdemes, mert sok a molesztáló oktató.
2019. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!