Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Érdemes cserélni?

Érdemes cserélni?

Figyelt kérdés
Az autómnak a kerekén egy 3cm széles kiszakadás van a gumi külsejénél, amit egy padka széle okozta, és inkább olyan mintha kicsit kicsípett kisebb darabot belőle olyan mederre emlékeztető lett rajta a felületén. Szerelőhöz elvittem azt mondta hogy ez szinte mindennapos hogy ilyen problémával jönnek hozzá. Annyit mondott hogy ez felületi sérülés, amíg nem látszik a szövet vagy a tömlő és nem deformálódik meg dudorodik, addig használható az abroncs így teljesen felesleges a csere.. Ti hogy vagytok ezzel? Nektek is volt már ilyen vagy így használjátok az autót?
2019. nov. 27. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha a köpenyen (ez a fő teherviselő!!!!) bármilyen sérülés van, én azonnal (párban!) cserélem a gumit. Olcsóbb, mint egy esetleges durrdefekt után a kocsit kilakatolni, mert mondjuk nekimész valakinek/valaminek az irányíthatatlanná vált autóval.
2019. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig eljutottam én is de a gumis ki is hozta a másik gumikat el is tudott volna vállalni de nem látta értelmét amikor szemrevételzte. Most csak hiszek neki ő ért hozzá nem én.
2019. nov. 27. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Akkor miért tetted fel a kérdést, ha a gumis szava szent?
2019. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Magyarországon ma már csak tömlő nélküli felniket használnak a személygépkocsik, mert a szelepes belső gumik sérülése zömmel durrdefekttel végződik.
2019. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Könnyebb lenne, ha lenne róla kép.
2019. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

A gumis csak ért hozzá , jobban mint így látatlanba itt bárki.

De ha nem hiszel neki, vegyél újat.

2019. nov. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fotóval jobb lenne, látszódna a sérülés mértéke.

Nekem is volt sérült gumim, sajnáltam kihajítani, és hátsó keréken használtam. Ott egy esetleges defekt nem jár azzal, hogy félrerántja a kormányt. (Nem történt amúgy semmi, szépen elkopott idővel.)

2019. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!