Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga megvesztegetés...

Forgalmi vizsga megvesztegetés nélkül lehet-e?

Figyelt kérdés
Éppen a jogosítványért szenvedek. Már 59 órát vettem ugyanis van az az "új " rendelet hogy 580 kilométernek meg kell lennie a vizsga előtt és az első 10 órában csak a rutinpályán gurulgattunk. Nemrégen elmentem forgalmi vizsgára és meg is buktattak rajta az indoklás az volt hogy túl lassan mentem. Szerintem jól vezetem. A parkolásnál volt még annyi hibám hogy nem folyamatosan hátra néztem hanem a két oldalsó vissza pillantót is néztem közben. Nem adtam kenőpénzt. A vizsga után én kijelentettem hogy nem vagyok hajlandó több órát venni és azóta az oktatom már nem egyszer felhívott hogy nem e veszek még órát. Csak le akarnak húzni úgy érzem. Szóval kenőpénz nélkül esélytelen hogy átengedjenek?

2018. jún. 28. 23:13
1 2
 11/16 Hovarju ***** válasza:

Igen, lehet.

Nulla tudásról 65 óra vezetés után elsőre levizsgáztam megvesztegetés nélkül

2018. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
guaztustalan a rendszer az tuti
2018. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ez helyfüggő. Én rákérdeztem az oktatómnál, hogy szoktak-e pénzt adni a vizsgabiztosnak a tanulók, azt mondta, hogy itt nem szokás. Van egy pár ismerősöm, akik lefizették a vizsgabiztost, de ez általában a ritkábbik eset. Ők elsőre átmentek. Én harmadjára mentem át, 45 óra után. Előtte rá kell kérdezni az oktatónál, hogy hogyan szokás, mert ha élesben akarod lefizetni, fel is jelenthet a vb.
2018. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Fb-n van egy csoport, nagyon hasznos, tanulovezetok osztják meg egymassal a tapasztalataikat, akit erdekel, irjon privát es kuldom a linket. Egyebkent lelehet vizsgazni kenopenz nelkul
2018. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
megpróbáljuk még egyszer, köszönöm a sok segítséget és a válaszokat.
2018. júl. 2. 21:41
 16/16 anonim válasza:
Meglett a vizsga?
2018. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!