Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kézi műhelypumpa nyomásmérőjén...

Kézi műhelypumpa nyomásmérőjének újra kalibrálását csinálnak valahol?

Figyelt kérdés
Van egy két kézzel működtethető nyomásmérős állópumpám, amit két lábbal ráállva stabilizálsz. Mondhatjuk, hogy biciklipumpa, de igazából mindent fel lehet fújni vele, én a kocsiban szoktam tartani és azzal fújom megfelelő értékre a kerekeket. Már vagy 10éve vettem, nem volt olcsó, minőségi darab, teszi is a dolgát. Viszont arra gyanakszom, hogy a nyomásmérője elmászott és nem pontos értékeket mér, benzinkutas(tudom, azok se pontosak) pumpákhoz képest kevesebbet. Szóval az a kérdés, hogy valahol csinálnak-e olyat, ahol erre rámérnek és bekalibrálják, hogy pontosan mérjen. Köszönöm!

2018. febr. 27. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ezeket a "kéttizedenként egy csík" skálázott akármiket nemnagyon hitelesítik sehol.

Eleve az, hogy autós pumpának (ugye a személykocsik 99.99999%-ába 1.8 és 2.5 atm kell) a skálája 10-ig megy ....

2018. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!