Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az micsoda tulképpen, amikor...

Az micsoda tulképpen, amikor az autók megindulásnál kiadnak valami durrogás féle hangot?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
eh??? a gáz??
2010. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ja bocs menet közben,vagy nem tudom,de itt egy link:

http://www.youtube.com/watch?v=OWjb30ej6OE&feature=related

kábé a 20. másodperctől figyeld.

2010. jún. 7. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:

tulképpen nemtom miaz mikor megindul az autó és durrog.


Kicist pontosabban leírnád a körülményeket? benzin, dízel? verseny, utcai?

A régi kocsik szoktak durrogni ha erre gondolsz, de a rally autók is ,de azok egész más miatt. amúgy valószínűleg, el nem égett benzinpára kerül a forró kipufogóba, és ott durran el, nem a hengerben.


Bár elindulásnál, nem tudom, hogy mitöl lenne forró a kipufogó.

2010. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
elnézést,rosszul fogalmaztam,a linkben figyeljétek a 20. és a 42.másodperc környékén,köszönöm.
2010. jún. 7. 18:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó, adurrogás neve MISS FIREING SYSTEM ,avagy után gyújtás, vagy pedig csak simán a kipufogóba robban a benzin,

Az utóbba akor történik, ha kövér gázt adsz, és mikor elveszed a gázt, meleg a kipufogó, de egy kevésvke elnem égett benzin is bele kerül az izzó kipufogóbba, és ott robban fel.

2010. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és ezt bármelyik benzines autómál el lehet érni a leírtak szerint?
2010. jún. 7. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=Ej8lUeD4WRY&feature=related ez is olyasmi, csak itt épp tiltásig nyomja:)
2010. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
háát, igen, de nem mind fog hangosan durrogni, a dob miatt a kipufogón. Ahhoz vagy egy jó sport, vagy egy verseny kipufogó kell ,hogy kijöjjenek rajta az ilyen hagnok, de ha éjszaka cisnálod, és jól felhevíted, akkor sok benzinesnél azt is láthatod hogy lángol egy-egy kövér gáz elvétel után:)
2010. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Turbós kocsiknál, Antilagg system nek hívják, itt arra jó, hogy gázelvételnél, a turbó a robbnás miatt pörögve marad, így nem kell mégegyszer felpörögnie. de A miss fireing system megnevezés is megfelel ennek asszem.
2010. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon komolyan tetszik:)
2010. jún. 7. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!