Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Okozhat ez majd problémát...

Okozhat ez majd problémát vezetésnél? (Jobb és bal irányok összetévesztése)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám a következő: Jogsi szerzése előtt állok, szóval ezért kérdezem.

Szóban elég durván összetévesztem a jobb és bal irányokat időnként. Jobbat mondok, pedig a balra gondolok és fordítva. Vagy azt mondják menjek balra és már felkiált az oktató, hogy az a jobb.

Érdekes módon a kanyarodás és a tolatás, manőverek ösztönösen mennek, ergo tudom merre forgassam a kormányt ahhoz, hogy megfelelően leparkoljak, elkanyarodjak egy adott irányba, csak szavak alapján nem tudjam feldolgozni az agyam, a balra-jobbra vezényszavakat.

Ha a férjemmel megyünk valahova és nekem kell őt navigálni mindig összeveszés van belőle, pedig szakmám szerint jól tudok tájékozódni a térkép alapján, csak az agyam felcseréli a szavakat és látottakat, főleg stresszhelyzetben.


Az lenne a kérdésem, hogy ez fejleszthető valahogy? Gyakran észreveszem, hogy betűket is felcserélek írásban, illetve szavakat ha valakivel beszélek és néha nagyon furán néznek rám, hogy mit is akarok.

Ez betegség, vagy lehet rajta javítani? Illetve aki hozzám hasonlóan ilyen problémával küzd az mondjuk hogy ment át a forgalmi vizsgán?


Köszi a válaszokat!



#vezetés #forgalmi vizsga #irány tévesztés
2017. szept. 1. 13:29
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Én is jobb-bal téveszto vagyok, 16 eve vezetek balesetmentesen, tudom, hogy melyik iranybol van kinek elsobbsege, csak megnevezni nem tudom. A GPS meg jo elore mondja, es mutatja is. Tudatosan figyelj az elejen, ha mar megvan a jogsi, es senki se stresszel parancsolgatassal, h merre fordulj, rendben lesz ez! Remelem azota boldogan vezetsz! 💪🏼 hajra!
2023. aug. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!