Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi van az autótok csomagtartój...

Mi van az autótok csomagtartójában?

Figyelt kérdés

És most a kötelező dolgokon felüliekre gondolok. Ugyanis ma elmentem bevásárolni, és olyan mérges voltam, mert a férjem éppen, hogy egy túlélő felszerelést nem tesz be. Én meg nem tudok bepakolni.

Azt nm mondom, hogy felesleges, de ma megütött a guta.

Ami nálunk volt.

Ablaklehúzó, esernyő, szerszámos láda (nem a kötelező tartozékokkal, porral oltó készülék, láthatósági mellény, pokróc,zseblámpa, kutyakonzerv, száraz macskatáp (hátha egy kóbor kutyát talál, aki meg kell etetni), összecsukható láda.


2010. máj. 22. 12:38
1 2
 11/14 omadjoe ***** válasza:
na az én verdám kombi, de a csomagtartóban van kettö fekete hullazsák(?), 1 csomag nedves babatörlö kendö, 1 csomag papirzsepi, torx-, imbusz-, villáskulcs- szerszámkészletek, különbözö méretü tiszta pelenkák, gyerek ruha min. 1 váltás. 6 energia ital, 1 karton ásványvíz, 1 váltás munkásruha, nylon szatyrok, gyerekjátékok, egy-két autóalkatrész, vontatókötél, multiméter, gyengeáramú kábelköteg (kb.6 méter), papucs, gyerek-, cipö, 10L gázolaj kannában, spaniterek, gyorskötözö, bálázóspárga, gumipokok, pokroc, és még 480L üres tér a csomagtartóban. és ez egy sima családi kombi!
2010. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na jól van, de nekünk egy kis suzukink van. Aztán amit felsoroltam, azon kívül nem sok minden fér be.:-))
2010. máj. 23. 06:09
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A mi kocsink kombi és van benne egy szerszámosláda, pár szerszám(ami a ládába már nem fér bele), zseblámpa, szilikonspray, csavarlazító spray, meg még pár apróság.

Bevásárláskor is simán elfér benne minden úgy hogy a kalaptartó is rá van húzva és az ülés sincs ledöntve.

2010. máj. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 vagrand válasza:
100%
Egy esőkabát, pokróc, multiszerszám, kisfejsze. Utóbbi önvédelemre a réti niggerek ellen!
2010. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!