Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Folyton ledudálnak ha a...

Folyton ledudálnak ha a külsőbe megyek, miért?

Figyelt kérdés
Ma vittem szerelőhöz egyik autónkat, megyek a külsőbe, lassan 40-el városba. Csávó mögémjön és ráállt a dudájára, majd elment, aztán jött a következő az is pedig az kicsit messzebb. Nem úgy van, hogy a külsőbe mennek a nyuszik,csigák,időmilliomosok ? Én a nyuszi vagyok, mert nincs túl sok tapasztalatom (kb 12 ezer km..), 19/F, pl. belső sávba eddig nem is mertem menni, mert az a nagyoké. De a külsőbe is ledudálnak.
2017. máj. 9. 20:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha csak sima olajcseréről van szó, akkor meg vedd fel a forgalom ritmusát, semmi baja se lesz az autónak. De emiatt nem kéne rángatnia. Vagy te mindig így vezetsz?
2017. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Igen, általában, mivel nem tudom, hogy hol fog a kuplung, nem érzek rá, egyik autónál se és így lutri, hogy remeg e vagy nem.
2017. máj. 11. 16:31
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Még ezt a kamu dumát! Haladás közben minek tudni hol fog a kuplung!? Elindulásnál még ok, hogy bénázol, de menet közben váltasz felengeded és mész. Tanulj meg vezetni, ne rinyálj itt!
2017. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Haladás közben nem kell nyomni a kuplungot. De akkor hogy mész városon kívül? Ott is 40-nel?
2017. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
varoson kivul ritkan megyek, evente ketszer, de akkor is szigoruan a sajat autommal, azzal nem tartom fel a forgalmat , szerintem.
2017. máj. 12. 07:13
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem korán váltasz fel? 50-nel 4-esben kell menni, akkor nem szabad hogy rángasson.
2017. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Amikor 1-ből váltok 2-be 20-nál akkor valamiért mindig 5km/h-ra csökken vissza a sebesség és rángat. :)
2017. máj. 12. 18:25
 18/24 anonim ***** válasza:
És ez hogy jön ide? Folyamatos haladásról beszéltünk 50-nél. Mi köze ennek ahhoz, hogy 20-nál 2-esbe váltasz? Össze-vissza beszélsz.
2017. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
hát mert nem fejeztem be tegnap, bocsi. Szóval általában úgy van, hogy már a lámpánál mögém kerül a késöbbi dudamókusom, azt hiheti, hogy direkt szivatom, mert indulásnál csökken a sebességem majd 40 körül váltok 4-be és általában akkor is lassulok és ezt unja meg és kényszerűl a dudálásra. na ez ami lemaradt tegnap.
2017. máj. 13. 19:59
 20/24 10 deka farhát ***** válasza:

Nem személyeskedésből kérdezem, de te így hogy kaptál jogosítványt?


Egyértelmű, hogy nem időben nyomod be a kuplungpedált, és 1-esben motorfékkel lassul meg a verda. Ugyanez igaz a többi fokozatnál is. 40-nel meg nem nagyon szoktunk 4. fokozatban menni.


Szerintem mielőbb vegyél egy pár (6-10) órát egy oktatótól, mert így előbb-utóbb megölöd az autódat és/vagy magadat is.


Nem mellesleg, hogy a túróba jött össze az a 12 ezer kilométer, ha ennyire nem tudsz vezetni? :O

2018. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!