Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Folyton ledudálnak ha a...

Folyton ledudálnak ha a külsőbe megyek, miért?

Figyelt kérdés
Ma vittem szerelőhöz egyik autónkat, megyek a külsőbe, lassan 40-el városba. Csávó mögémjön és ráállt a dudájára, majd elment, aztán jött a következő az is pedig az kicsit messzebb. Nem úgy van, hogy a külsőbe mennek a nyuszik,csigák,időmilliomosok ? Én a nyuszi vagyok, mert nincs túl sok tapasztalatom (kb 12 ezer km..), 19/F, pl. belső sávba eddig nem is mertem menni, mert az a nagyoké. De a külsőbe is ledudálnak.
2017. máj. 9. 20:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen úton mentél. Autópályán pl. egyáltalán nem mehetsz 40-nel.
2017. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyuszi vagy ha nem, vedd fel a forgalom ritmusát. Nekünk ezt még tanították az ATI-nál...

Tudomásul kell venni, hogy a városi utak fényes nappal nem krúzolásra valók. Mindenki siet, ideges azért dudálnak le.

:)

2017. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Városba. Jó, de ha gyorsan megyek remeg, rázkódik a kocsi, mert még nem nagyon tudom kezelni. Szinte az autó visz, az autó ural engem, ami nem jó, de ki kell jutni a szerelőhöz.
2017. máj. 9. 20:54
 4/24 anonim ***** válasza:

városon belül azért más, főleg ha 2x2 sávos...ott szimplán tahóság szerintem, ráadásul a külsőben. ha nagyon irritálja, bemegy a belsőbe, és megelőz.


én idáig egyetlen egyszer feküdtem rá a dudára, de az 2x2 sávos főúton, a belső sávban gurulgatott lazán 50-60 között egy ember, és nem zavartatta magát, pedig már mögöttem is vagy 4 másik autó ment volna.


ha városon belül 1x2 sávos úton szerencsétlenkedik előttem valaki, akkor maximum csak idegesít, de nem fekszek rá a dudára...:D

2017. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Mert balfas*ok az emberek, azért.
2017. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
nem a te hibád,de valószinű azért,mert miért nem mész 50-nel,mert ugye így még a végén nem éri el a tahója a zöldhullámot.
2017. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Lehet nem használtad a vészvillogót.
2017. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hetes! Miért kéne használni a vészvillogót ?
2017. máj. 10. 16:51
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

Nyolcas!


Azért mert magad írtad, hogy szar az autód, rázkódik, és szerelőhöz vitted!

Ha így van, akkor kapcsolj vészvillogót, vagy tedd ki a háromszöget a hátsó ablakba, és senki nem fog "ledudálni"!

Ha meg jó az autó, akkor vedd fel a forgalom ritmusát!

Ilyen egyszerű.

2017. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kilences! A vezetési módom miatt rángat az autó, ha nyomom a gázt rezeg minden ( csak akkor ha én vezetem ha más akkor jó ) . Amúgy olajcserére vittem.
2017. máj. 10. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!