Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » PÁV3 bukás, másodszor is....

PÁV3 bukás, másodszor is. Többi lent?

Figyelt kérdés

Megbuktam PÁV3ból másodszor is(tudom,röhögnivaló).

OFA kamionos képzésben vagyok benne, a PÁV a feltétele annak, hogy elkezdhessem a tanfolyamot,de már másodszor húznak meg. :@ ez már azért is nevetséges, mert már három féle jogosítvány kategóriám van, és minden egyes forgalmi vizsgám elsőre sikerült...

hallottam egy olyan pletykát, hogy szándékosan húzzák meg az embereket az OFA képzés miatt, mert így több pénz jut a jónépnek. erről lehet szó, vagy csak simán egy béna lassú fa...sz vagyok? én úgy érzem hogy nem hibáztam túl sokat, de a pszichológus még csak nem is részletezte hogy mi volt a baj,ott is hagytam a gec..ibe. már az elején megkérdezte hogy OFA-s vagyok-e. legközelebb egy év múlva mehetek. járt már valaki hasonlóképpen?


2017. febr. 1. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj dolgozni külföldi firmához, ott nincs PÁV.


Mit mondtál a pszichológus banyának? Ha volt korábban komolyabb ügyed, komolyabb bírságod, netán ittas vezetésed, nem szabad a PÁV - on megmondani. Nem figyelmeztetnek rá, végigcsináltatják veled az egész tortúrát, és a végén elkaszálnak.


Hőbörögni, túl magabiztosnak lenni sem szabad, a "menő csávókat" is elkaszálják, vagy ha egyszerűen nem tetszik a fejed nekik.


A legfontosabb a pszichológus szimpátiájának elnyerése, anélkül bukó.


Amellett persze olyan is van, aki tényleg nem alkalmas hivatásos sofőrnek, függetlenül attól hány kategóriája van.

2017. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az volt a baj, hogy sokat hibáztam, négy feladatból három nem volt jó, még javítani sem engedtek, legközelebb is csak 1 év múlva mehetek, emiatt el is buktam az ingyenes képzést... :@ Soha nem voltam büntetve semmi miatt, még csak egy gyorshajtásom sem volt soha. Egy fiatal fickó volt a pszichológus, normálisan beszéltem vele végig.
2017. febr. 1. 11:45
 3/6 A kérdező kommentje:

Külföldön érdekes módon nem kérik a PÁVot, csak ezen a retkes magyarországon (szándékosan kisbetűvel). Minden csak a pénz körül forog... Nehogy már egy rohadt videójáték mondja meg hogy alkalmas vagyok-e a vezetésre..

Bocsi a hőgörgésért, lehet mondani hogy csak azért van mert meghúztak, de szerintem ez akkor is dühítő. Nehogy már egy 62 éves embernek jobbak legyenek a reflexei mint egy 21 évesnek.

2017. febr. 1. 11:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az OFA-nál csak az E-t csináltam, PÁV-om már volt, de az OFA-nál ráadásul volt még plusz pár hasonló teszt is, mint a PÁV-on.

Szerintem marhaságok ezek a szimulátoros tesztek, bár fene tudja, velem az a baj, hogy az életben nem nagyon merek vezetni ilyen nagy hodályt.

Aztán mit ér, ha van PÁV II-őm?

2017. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha engem kaszáltak volna el másodszorra, nem hagytam volna ott a "gec..ibe", hanem megkérdeztem volna, mi volt a gond.
2017. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is az OFÁt csinálom, PÁV 2-n voltam a busz miatt.

Engem a nyomógombos után félrehívott, megkérdezte, hogy a gépkocsivezetési rutinomból mennyi volt kistefuval, meg ilyesmi. Aztán mondta, hogy a nyomógombosnál tipikus hibákat ejtettem, szóval neki kéne futni újra. Másodszorra már ment :) plusz az időmet sem húzták, voltak, akik előttem érkeztek és még javában ott stokkoltak, amikor én már vettem a kalapot-kabátot.

Szóval nem hinném, hogy direkt hasaltatnák el az emberkéket, és az OFA esetében a pénzbeszedés se indok, mivel azt úgy fizeti neked az OFA, hogy ha elhasalsz, akkor simán beintesz, mivel nincs még szerződésed. Szóval inkább az az érdekük, hogy átmenj - szerintem.

Másrészt - és ezt nem számonkérésből mondom, nem is hibáztatlak, és választ se várok rá - de csak magadban, gondold át, nem lehet, hogy valóban bunkó voltál, vagy a picológus szemében bunkónak/nagypofájúnak tűntél? Mert az baj. Rendőri igazoltatásnál is hasonló a helyzet, az ismerőseim háborognak, hogy súlyos tízezrekre büntette meg őket a rendőr, én meg az utóbbi két alkalmat (tavaly és ma :) ) megúsztam a minimális 5000-rel, amit muszáj kiszabniuk, mert a kamera felvette a szabálysértésemet. Érdekes, másoknak ugyanezért Tchibo szokott járni (tudod, a legtöbb mi adható :P )

2017. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!