Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet elkezde...

Hány éves kortól lehet elkezdeni a "B" kategóriájú jogosítványt, és bukás nélkül mennyi idő mire elvégzem?

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Aki nem tudja használni a gyakorikerdesek.hu keresőjét, az nem fog orvosi alkalmasságit kapni és nem lehet B kategóriás vezetői engedélye.
2017. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16,5 éves korodban kezdheted el a tanfolyamot, kocsiba leghamarabb három hónappal a 17. születésnapod előtt ülhetsz. Ha minden jól megy, kevéssel a 17. születésnapod után végzel.
2017. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 és fél éves korban lehet elkezdeni a kresz tanfolyamot, 16 és háromnegyed éves korban lehet vizsgázni kreszből, ha megvan a kreszvizsga akkor lehet elkezdeni a vezetést és a 17. születésnapod után egy nappal lehet már a forgalomban vizsgázni.
2017. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok most látom már leírták előttem :)
2017. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 16 éves korom végén kezdtem. Az elméletit pont a 17. szülinapomon csináltam meg. Majd 17 évesen tettem le a gyakorlatit is. Régen csináltam, kb 5 hónap volt ha jól emlékszem.
2017. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És nem buktam egyikből sem. Minden ment elsőre. Motivált a jogsi szerzés és hogy pénzbe kerül.



volt olyan agyhalott cigánygyerek is aki 45. elméleti pótvizsgájára ment el és akkor sem érte el a ponthatárt.

2017. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2017. jan. 8. 02:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!