Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki hanyadszorra ment át a...

Ki hanyadszorra ment át a foralmi vizsgán autó vezetésből? Ill. volt-e már olyan aki csak 6x-ra vagy akár 7x-re vagy még többedik alkalomkor ment át?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsőre, hibapont nélkül. Miskolcon 14 éve.
2016. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Harmadjára.
2016. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
B kategorianal elsore mindenbol (nekem meg kulon volt rutin es forgalom), most A-nal pedig kiderul, a kresz eddig megvan, a heten meglatjuk a rutin meglesz-e elsore.
2016. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másodjára, 5 hibaponttal.
2016. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden elsőre ! a hibapontokra már nem emlékszem B, C ,E
2016. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A válaszokból is látszik, hogy a kérdés "félre csúszott", senki nem írta eddig, hogy csak a PÁV után sikerült a vizsgája, pedig vannak olyanok. A bukások egy részéért egyértelműen a tanulók a felelősek, elég sok példa van arra, hogy felkészületlenül kisérleteznek a vizsgán, mert türelmetlenek, nem akarnak többet költeni a gyakorlásra. Elszórakoznak néhány lehetőséget, aztán már fokozottan rettegve vizsgáznak, s PÁV lesz a vége. PÁV-on kihullanak a vezetésre valóban alkalmatlanok, akik bent maradnak megszabadulva a plusz tehertől általában le is vizsgáznak. Erről azonban ciki beszélni, pedig tanulságos történetek.


Elsőre sikerült a forgalmi vizsgám, de több mint 60 órát gyakoroltam, 30 óránál éreztem, hogy esélytelen lenne.

2016. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!