Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hanyadszorra sikerült a B...

Hanyadszorra sikerült a B kategóriás vizsgátok?

Figyelt kérdés

mármint nem az elméleti, hanem a gyakorlati, nem tudom hogy mondják ezt ,mert rutint eltörölték b-nél...


nekem ma volt a 2. sikertelen vizsgám:D már kezdem unni, nemsokára felakasztom magam:D



2013. febr. 25. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
elsőre
2013. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én negyed szerre mentem átt az első oktatómmal rüheltük egymást és mindig úgy intézte hogy ne menjek át. Ki derűlt az volt a baja hogy nem tejeltem neki pénzt. Na ekkor bepipultam és az iskola vezetőjének ki is tálaltam mindent át küldött egy másik oktatóhoz érdekes oktatót váltottam a 4-ik alkalommal rögtön átmentem az új oktatónál semmi gond nem volt

Próbálj meg egy oktató váltást vagy jól kijösz az oktatóddal?

2013. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsőre.

Milyen hibáid voltak?

2013. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

elsőre azt mondta a biztos, hogy nem használtam a tükröket ami azért elég nagy kamu volt, mert a belső tükörben szinte mindig találkozott a tekintetünk..:D (itt nyilván a pénz miatt buktam meg)

a másodiknál már jogos volt; kapubejáróban álltam meg parkolásnál

2013. febr. 25. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem minden elsőre sikerult....spuri suli bp ,120 000 ft volt okmányirodával egyutt .minden....
2013. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az egész egy nagy gazemberség ma is, mint nekem volt '93 - ban, úgy látom. Nem arról szól, amiről kellene. Ki kellene szűrni az egészen bénákat, 30 óra semmi nem elég, csak arra, hogy ne legyen közveszélyes a jelölt. Nincs akibe ne lehetne belekötni. Egyszer szívesen kipróbálnám, odamennék, mintha frissen vizsgáznék, fogadok, hogy meghúznának, bő 1.5 millió km gyakorlattal.

Én, ha rajtam múlna, megengedném, hogy - aki bizonyos feltételeknek megfelel - hétköznapi ember is taníthassa (természetesen saját felelősségére) rokonát, hozzátartozóját. Csak a vizsga lenne hivatalos aktus. Régebben állítólag így ment.

Az egész közlekedési oktatás lehúzás, velejéig korrupt, GKI - vel, PÁV - val együtt, ahogy van.

2013. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia utolsó amerikában még a mai napig engedik azt amit leírtál annyi hogy a kreszt le kell tenniük és utána a szülő vagy rokon taníthassa a
2013. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre megvolt, pedig csak egy kókuszlikört kapott a vizsgabiztos! (Persze nem tőlem, én odaadtam az oktatónak, és az adta tovább...)


Apámnak 2.-ra sikerült, ő '74-ben csinálta, és akkor tényleg lehetett magáúton vizsgázni, akár saját autóval is! A fater épített az öreg Opeljébe jobb oldalra egy pót fékpedált, és azzal ment vizsgázni. Vezetni nem volt egy órát sem.

:D

2013. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!